Wpis z mikrobloga

Z serii #mirkipoznajaswiat. Teraz coś lżejszego i bardziej subtelnego, w porównaniu do poprzedniego Mirka w serii. Jesteśmy tutaj świadkiem typowego passive aggressive.

Postujący śmieszkuje, ale nie umiejętnie, a rasistowska odpowiedź na jego post jest uznawana za kolejny śmieszkizm.
Jednak zastanówmy się czy rzucanie zwrotami typu "ciapaty" nie jest rażącą głupotą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo w końcu wystarczy, że ktoś Polaka porówna do "polaczka" lub mocniej do "robaka" i już słyszymy o jawnym antypoloniźmie.()

Mirki twierdzą, że nie ma rasizmu. "To wymysł lewaków". Mam poglądy prawicowe, wolnościowe z małymi moderacjami, jednak to widzę. Także skoro nie jest to rasizm, to czym nazwać nienawiść Mirków do drugiego człowieka?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To delikatniejsza wypowiedź, jednak chciałem ja tu umieścić nie ze względu na to, że jest kontrowersyjna lub agresywna... Bo jak na ten serwis jest łagodna. Jednak pokazuje ona jak nienawiść do ludzi jest głęboko zakorzeniona.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mirek z pod tagu #przegryw ma zasłonięty nick, bo to jednak ziomeczek spod tagu ;)

#bekazpodludzi #bekazlewakow #bekazprawakow #bekazhipokrytow #bekazmirkow
GajuPrzegryw - Z serii #mirkipoznajaswiat. Teraz coś lżejszego i bardziej subtelnego,...

źródło: comment_Q8QMIMtQv2Vn6kUB0F3HgukaAQT0RTZ5.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@arek4444 Oczywiście jednak wolałem się upewnić, że znajdziecie go sami. XD

śmieszkować nie kazano
wstąpiłem na działo
i spojrzałem na pole
o ja #!$%@? XD
co się #!$%@?ło


Za śmieszkowanie jeszcze nie skazują, ale kto wie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@zirytowana_plaszczka

Dlatego staram się zwrócić na to uwagę. Że gdzie jest miejsce by z kumplem się od gejów wyzywać tam takie żarty mogą przejść. Jednak trzeba znać czas
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw:

Nie jest ona oczywista


To prawda, potem można poczytać żale pt: "ludzie mnie nie lubią/uważają za idiotę, creepa/laski mnie zbywają" itp. No jeśli nie wie się kiedy/co/w jakich sytuacjach powiedzieć to tak potem jest. Jednak najlepsi są ci którzy mylą chamstwo i grubiaństwo ze szczerością, pisząc teksty w stylu "ludzie mnie nie lubią bo jestem szczery" xD
  • Odpowiedz
Jednak zastanówmy się czy rzucanie zwrotami typu "ciapaty" nie jest rażącą głupotą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GajuPrzegryw: 'Ciapaty' to w języku Urdu znaczy tyle, co chleb (grubszy placek w rodzaju podpłomyka), a słowo 'Ciapata' to liczba mnoga, czyli chleby. Na ulicach UK często słychać to słowo pomiędzy hindusami i pakistańczykami. To dlatego zostali nazwani 'ciapaci'.
Z czasem nowa imigracja (po 2004r) rozszerzyła użycie tego słowa na inne
  • Odpowiedz