Wpis z mikrobloga

@MatiVoyager66: możliwe, ale podejrzewam że ten filament Devil Design jest #!$%@?, bo na tych samych ustawieniach wydruku 0.2mm, Verbatim radzi sobie zdecydowanie lepiej.
Tył jest tak słaby, bo drukowałem ją na plecach z supportem.
@I-____-I:
Ale wiesz, że temperatura dobra dla V może być za wysoka za DD? I że to w żaden sposób nie świadczy o jakości któregokolwiek z filamentów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga sprawa, czy drukowałeś z V dokładnie to samo? Bo na takiej figurce mogą wyjść różne śmieszne rzeczy, w ogóle niezwiązane z samym filamentem, których wcześniej nie widziałeś bo drukowałeś inne rzeczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MatiVoyager66: możliwe, ale podejrzewam że ten filament Devil Design jest #!$%@?, bo na tych samych ustawieniach wydruku 0.2mm, Verbatim radzi sobie zdecydowanie lepiej.

Tył jest tak słaby, bo drukowałem ją na plecach z supportem.

@I-____-I: Nie mów tak bo pan Flamerunner się obrazi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FlameRunner: możliwe że masz racje, ale wszystkie problemy pojawiły się wraz ze zmianą filamentu. Wędrowałem w zakresie 200-230 stopni jak podaje producent ale wiele to nie zmieniło. Na prostych jest ok, gorzej z zakrętami, jakby zachowywał się inaczej.
Pobawię się jeszcze i może znajdę dla niego jakieś ustawienia, mam jeszcze prawie 2kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj moja poprzednia figurka z Verbatim PLA 210 stopni:
https://www.wykop.pl/wpis/37181587/pierwszy-z-duzych-wydrukow-po-weekendzie-testow-i-/
@
I-____-I - @FlameRunner: możliwe że masz racje, ale wszystkie problemy pojawiły się w...

źródło: comment_Uz74ZzMEaZyVSN6q3zIzsDu3yGPHSsTl.jpg

Pobierz
@I-____-I:

wraz ze zmianą filamentu

Ale zmieniłeś tylko filament? Czy też drukowany model? Zmieniając więcej niż jedną rzecz na raz, trudno się wyciąga wnioski. I mniejsza z tym, czy DD to dobry filament, czy nie - to są podstawy troubleshootingu, które warto znać, zwłaszcza jak się ma tanią drukarkę 3D. Bez tego ludzie potrafią się miotać miesiącami ciągle zmieniając wszystko na raz. ;)

Wędrowałem w zakresie 200-230 stopni jak podaje producent