Wpis z mikrobloga

@aardwolf: Może i tak ale nadal bycie z kims TYLKO dlatego żeby być atrakcyjniejszym dla kogoś lepszego jest słabe

@CzaryMarek: Nie zrozumiałeś chyba, o co mi chodzi. Nie mówię, że wybranie kogoś mniej atrakcyjnego jest złe bo to przecież ludzki odruch żeby wybierać to, co lepsze. Mam na myśli to, że wchodzenie w związek, żeby tylko w nim być, z kimś kto nigdy Ci się do końca nie
  • Odpowiedz
@drvcev: to jest bez sensu ze strony kobiety ponieważ mężczyźni nie przykładają takiej wagi do tego żeby kobieta była już wybrana przez jakiegoś innego mężczyznę.
Dla mężczyzn ma to wielki sens właśnie dlatego że dla kobiet jest to bardzo ważne.

Po prostu nie umiesz pomyśleć z innej perspektywy.
  • Odpowiedz
@aardwolf: Może faktycznie dlatego, że w moich oczach to nie działa kompletnie. A odwrotnie, jak ktoś kogoś miał to tym bardziej nie uważałam go za atrakcyjnego. Może inne kobiety tak mają.
Po prostu uważam i raczej zdania nie zmienię co do brania kogoś jako zapchajdziurę.
  • Odpowiedz
@drvcev: Inne kobiety jak najbardziej tak mają, prawdopodobnie nawet nie mając tego świadomości.
Może też być tak, że po prostu mężczyzna który jest w związku jest bardziej wyluzowany, mniej "needy" itd. i kobiety to zauważają.
W każdym razie końcowy efekt jest taki, że mężczyźnie opłaca się wchodzić w związek z "zapchajdziurą".
takiej "zapchajdziurze" też może się to opłacać bo taki mężczyzna może zmienić poglądy i stwierdzić że jest lepiej niż
  • Odpowiedz
@drvcev: To powtarzam, większość ludzi nie byłaby w związkach. Myślisz, że kogokolwiek pociąga 30 letnia grubaska? Albo 170 cm grubas? Albo chudzielec? Albo 50-latek czy 50-latka?
  • Odpowiedz