Wpis z mikrobloga

@pafcyk a może właśnie Krycha by się tam nadawała z tą niewyparzoną gębą? Chciałbym to widzieć jak pyskuje lewakom z maoistowskich bojówek ,którzy się dostali do europarlamentu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stan-tookie-1: to tylko pokazuje jak tępi są ludzie w jego okręgu i śmieszne jest to, że wsadzili go do 10 okręgu skoro z niego taki wielki opozycjonista z Żoliborza xD
  • Odpowiedz
@BajerOp: to już jest wyższa szkoła jazdy, żeby oceniać tępotę wyborców po ich wyborze w demokratycznych wyborach. Ludzie mają różne motywacje i stanowisko, że skoro nie wybrali tak jak ja to są głupi jest płytkie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stan-tookie-1: nie wiem jaką motywacją trzeba się kierować aby wybrać Macierewicza albo Pawłowicz. Z resztą statystyki wykształcenia ich wyborców są jasne, tylko nie mów mi, że nie skończyli szkół średnich bo nie mieli czasu bo byli zajęci tworzeniem google albo Microsoft
  • Odpowiedz
@BajerOp: to też wyższa szkoła jazdy żeby definiować osobę bez wykształcenia jako tłuk. Znowu, różne ludzie mają motywacje żeby nie kończyć studiów. Dla przykładu, pracowałem na równorzędnym stanowisku z gościem który szedł jeszcze w toku studiów 1 stopniowych, które ostatecznie z powodów rodzinnych porzucił i został właśnie jako ten tłuk bez szkoły, ale jednak wiedza i doświadczenie pozwalało mu pracować na stanowiskach do których studia były wymagane.
Tak jakby, to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stan-tookie-1: jesteś bardzo widzę optymistycznie nastawiony. Mimo wszystko, nawet motywacji, brak wykształcenia w większości przypadków idzie z brakiem wiedzy. Mówisz o człowieku który był na studiach więc musiał skończyć szkołę średnią. Jakoś jednak więcej jest noblistów i milionerów z wykształceniem. Obszary gdzie ludzie skończyli szkole jakimś cudem są bogatsze itp.
  • Odpowiedz