Wpis z mikrobloga

@S7-1500: czy ja wiem czy najgorzej? Znam przypadek dziewczyny, która została odratowana, co prawda bez uszczerbku na zdrowiu i dzisiaj jest szczęśliwa, ma rodzinę, piękne życie, a tę próbę samobójczą uważa za głupotę - jednak wtedy była pod tak wielkimi emocjami.
Niech w końcu zalegalizują eutanazję. Ilu ludzi trzeba będzie skrobać z pociągów, masek samochodów i leczyć do końca życia, bo nie mogą sami zdecydować kiedy chcą je zakończyć T_T


@CyfrowyD: a najlepszym efektem tych zmian byłoby to, że docelowo zmniejszyłaby się liczba samobójstw, bo ludzie w końcu musieliby podjąć leczenie psychiatryczne, zanim dostaliby zgodę na eutanazję ( ͡ ͜ʖ ͡)
@LM317K: @S7-1500: @Zuchwaly_Pstronk: Chłopak jest sam sobie winny, jeśli chcesz naprawdę chcesz popełnić samobójstwo upewnij się że potrafisz to zrobisz skutecznie, wieszanie się to jeden z głupszych sposobów, szczególnie w miejscach gdzie mają dostęp inni ludzie, ale niestety widać nawet w samobójstwie przegryw pozostanie przegrywem. Chcesz się zabić skutecznie, idź w góry i znajdź sobie jakąś fajną przepaść, będziesz miał okazję trochę przemyśleć, no i jak się zdecydujesz to
Co tu się w tych komentarzach #!$%@?..."Trza było pozwolić mu umrzeć"... XDD
Srsly. Wy macie chyba coś nie tak z głową naprawdę. W tym wątku zaczęła się ujawniać wasza wypokowa #!$%@? i socjopatia.
#!$%@?. Wy naprawdę sobie wyobrażacie, że jak matka widzi swojego syna, który się wiesza i umiera, to ona powie sobie "A nie no spoko, chcesz to se umieraj, siema elo do zobaczenia na tamtym świecie"?
Pobierz arct2 - Co tu się w tych komentarzach #!$%@?..."Trza było pozwolić mu umrzeć"... XDD
...
źródło: comment_khHZdyXh4GZKH8ycFvcEzlew0rdSDN7R.jpg
@LM317K: No tak wykopki zimne dranie i taka łapa 28cm xd "Nie chce żyć to nie", czyli gdybyście mieli dziecko, to byście go nie ratowali w takiej sytuacji, tylko "dobra, mam cie ratowac czy na pewno chcesz się wieszać? - a ok, czyli chcesz się wieszać, a to luzik zostawie cie" - jestem wykopek, taki zimny drań, nie jak faszysta do życia kogoś zmuszać nie będę wolny rynek Pan Korwin, hej!
xdzdzszsz, czyli chcesz zmuszać do życia! Niezły faszyzm


@Hawthorne: Na szczęście dzieciaku masz #!$%@?ą logikę i nikt cię teraz nie bierze na poważnie. Co ty robisz faszysto że zabraniasz rodzicowi naturalnego odruchu? W ogóle człowiekowi? Sam byś zrobił to samo jak byś miał swojego dzieciaka dyndającego na lince.Ale wiem że nie masz bo 14-latek raczej dzieci nie ma.