Wpis z mikrobloga

Mój syn ( lvl 5 ) interesuje się kosmosem pyta o księżyc i gwiazdy, więc postanowiłem mu kupić teleskop.W sklepie nic rozsądnego ...w rozsądnych cenach nie znalazłem ,patrzę na niemieckim eBayu jakiś gość sprzedaje teleskop za 50 euro, porównywalny go do cen w sklepie: nowy koło 160-200 euro.Jade dziś do niego patrzę ..zajmuje mu pół balkonu.Ogladam wszystko ok ,stan bardzo dobry.Pyta się czy to dla mnie ,mówie że nie ,dla syna bo się interesuje tą materia..A gościu no to :daj Pan 20 euro , jakoś trzeba inwestować w młode pokolenie.

Ustawiłem dziś u mnie w domu na balkonie
Oto efekt

#kosmos #teleskop #dzieci
s.....a - Mój syn ( lvl 5 ) interesuje się kosmosem pyta o księżyc i gwiazdy, więc po...

źródło: comment_xfbxhK6eeKf0U5Dypy26yvI0v7F3by80.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: aplikacja Heavens Above jest genialna, masz mape nieba zintegrowana z żyroskopem telefonu ze mozesz sobie celowac dokladnie w wybrana gwiazde czy zbior na niebie
Masz jeszcze ostatnia szanse na pokazanie synowi Iridium Flare czyli takich rozbłysków które powstaja jak jedna z 66 satelit Iridium przelatuje akurat pod takim katem wzgledem Twojego polozenia, ze slonce odbijajace sie od jej baterii slonecznych sprawia wrazenie jakby przelatywala kometa albo jakby duzy meteoryt
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja widzisz jaka miła akcja. Dokładnie tak odbieram Niemcy i Niemców... ,A to ty ich ciągle szkalujesz w swoich wpisach. To trochę przykre i typowo polskie. Bo gdy chodzi o gwałty i gospodarkę to Niemcy zle ale jak teleskop 20€ to Niemcy dobre.
  • Odpowiedz