Wpis z mikrobloga

Rzuciła mnie miłość mojego życia.
Rozmyślam sobie o co będę robił w przyszłości.
Porównuję jak się zmieniłem od kiedy ją poznałem.
Ale jedno jest pewne.
Ona rzuciła mnie, a ja #rzucampalenie. Trzymajcie kciuki, wszystkie szlugi #!$%@?, elektryk jest suchy, mam nadzieję że chociaż trochę uda mi się zmienić siebie na lepsze.

Trzymajcie przy okazji tego #klasykmuzyczny.

https://www.youtube.com/watch?v=RZjRGSlYxL4&index=9&list=PLorPC3Y6cNzIFTycklXY_j-yivv_2wULz

#zalesie #trzymajciekciuki #zmiany #nostalgia, trochę też #milosc.
  • 8
@GrindujTopy: Ja zacząłem palić jako szczeniak w gimnazjum, teraz jak sobie pomyślę ile siana #!$%@?łem na to ścierwo, to aż mi się robi głupio. Na zwykłe szlugi wydałem pewnie koło 1k cebulionów, na elektryki i olejki pewnie koło 2k.
@Thome: No ja to samo, miałem palić tylko w szkole. Później zaczęło się tez po szkole, coraz więcej i więcej. Siano sianem, popatrz jak zdrowie na tym ucierpiało. Ja kaszlę teraz jak #!$%@? przez te fajki...
@Horkheimer: Ja trzeźwy przez cały grudzień (przez święta tylko lampkę szampana - tylko przez nowy rok ( )) Ograniczyłem palenie (jednak zmiana planów chyba, i rzucać narazie nie będę, bo nie mam co robić :V.

Ogólnie to cośtam próbuję krzesać, ale porównywanie innych do niej ciągle zostało :/.

Ale w sumie pozytywna zmiana, powróciła niezależność, i znowu mogę być bezkarnie sobą ( ͡° ͜