Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@4833478 z tego co kojarzę to odciski się zrywają najczęściej,, a odcisk to skóra, tyle że taka trochę grubsza, więc nie wiem po co ten komentarz :>
via Android
  • 0
@4833478 trzepiasz się trochę na siłę, widać że koleś obcinal nożykiem zgrubnialy naskórek nożykiem, później leci z pumeksem, a na rany które już miał daje maść. Dodałem to bo może komuś to pomoże tak jak i mi przy ćwiczeniach, a nie graniu na gitarze ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sokool: Omg, ale po co? Jest w aptece takie coś jak Maść na odciski, firmy Aflofarm. Wystarczy posmarować na grubo i nałożyć rękawiczki (najlepiej na noc) i same się złuszczą...
via Android
  • 0
@Twinkle to teraz powiedz ten sposób jakiemuś facetowi ;P nie trzeba wszystkiego robic jak ten koleś. Ja np tylko ucinam grubsza skore trochę i lece pumeks+czasem jak mam rany to tribitotyk i widzę sporą różnicę Niż jak wcześniej gdy Tylko "skubalem" odciski...
Macie problemy ;p kupcie sobie Afterworkout hand cream i pozbędziecie się szybko odcisków. Dużo ten krem nie kosztuje jak na to jaki jest wydajny, na kilka miechów starczy