Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kebab-case: wyciągnąłeś WŁASNY komentarz z kontekstu i leczysz ból dupy, że ludzie nie podzielają Twojego zdania, na mikroblogu xD Mając do dyspozycji jedynie Twój komentarz, wyciągam wnioski: była dyskusja na temat możliwych rozwiązań w kwestii pedofilii w kościele, a Ty, cały na biało, wyjechałeś z truizmem, który ani nie wnosi nic do dyskusji, ani nie jest w jakikolwiek sposób odkrywczy. Teraz dajesz kolejny przykład swojego niebanalnego rozumowania, wnioskując, że skoro Twoje
@se_czytam: Zastanów się, ty nie wyciągasz wniosków tylko coś insynuujesz i sobie dopowiadasz, nie możesz na podstawie tego komentarza wywnioskować na jaki tematy była dyskusja.

Zresztą mam się cieszysz, że ludzie nie podzielają mojego zdania? Uważam, że w kościele nie powinno być pedofilii. Ktoś się z tym nie zgadza to powinien się puknąć w głowę a ty jesteś kolejnym oburzonym w tej kwestii.. uważasz, że pedofilia w kościele jest ok i
@VeleiN: Na tym polega statystyka by na podstawie ograniczonej próby wyciągać wnioski, które dla przedstawionych wyżej danych wyglądają następująco - większość wykopków nie zgadza się z moim komentarzem o tym, że pedofilii w kościele powinno nie być.

Co jest dla ciebie niezrozumiałe? Treść komentarza czy to, że więcej osób dało minusa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kebab-case: a Ty dalej swoje xD to nie jest tak, że popieram pedofilię w kościele czy gdziekolwiek, ale to nie znaczy że jak mnie zapytają o ten temat, to odpowiem "pedofilii nie powinno być" bo równie dobrze mógłbym nie mówić nic..