Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: mam nadzieję, że osoby które udostępniły te zdjęcia tutaj rozumieją co zrobiły tym dziewczynom oraz zostaną w jakiś sposób ukarane. Jedną sprawą jest fakt molestowania i bardzo dobrze, że zostało to nagłośnione, jeśli takie coś faktycznie miało miejsce, natomiast to, że użytkownicy tego portalu udostępniali zdjęcia dziewczynek, które nie były kompletnie przygotowane na to, że ich NIEOCENZUROWANE zdjęcia będą na ogólnopolskim portalu, a w konsekwencji nawet w TV, jest niedopuszczalne
@Verdu: ale nie spodziewały się, że ich zdjęcia wywołają takie poruszenie. Zwłaszcza, że niektóre z tych zdjęć nie przedstawiają nic innego, jak tylko pozowanie do zdjęcia z uściskiem. Jeśli to jest uznane za molestowanie, to powinienem mieć wyrok, za większość zdjęć grupowych jakie zostały mi zrobione. Oczywiście, zdjęcie z całowaniem w policzek, zwłaszcza jeśli osoba całowana była niepełnoletnia, powinno zostać poddane analizie, ale w TV pojawiło się zdjęcie chłopaka przebranego za
Fakt, ale oczekiwanie po wykopkach, że będą myśleć o wszystkim


Iks #!$%@? de. Tutaj wystarczyło mieć odrobinę mózgu w głowie, zamiast walić konia z kolegami na wykopie bo araby gwałco.

Za to minimum profesjonalizmu po kimś, kto bierze moją kasę, już można oczekiwać.


Umiesz udowodnić ten brak profesjonalizmu organizatorow? Bo jedyne co wiadomo to to że tego Chorwata koniobijce organizatorzy #!$%@? natychmiastowo z wyjazdu.

Oragnizatorzy != wolontariusze

@czynastolatek: