Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_:
Wykopowa tłuszcza to zupełnie inny rodzaj bezrozumnej masy z którą w dyskusję nie wchodzę xD, ale dziwi mnie, że ty jako człowiek zdolny do refleksji, stosujesz podobną retorykę i wychodzisz z założenia, że na pewno są niewinni. Żadna ze stron nie posiada wystarczająco dużo informacji, żeby wydać wyrok w tej sprawie - można powiedzieć tylko, że nie wiecie choć podejrzewacie, ale walka o to czyje 'przekonania' czyli de facto
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ pewnie, że są dumni. Można się otworzyć ze swoim rasizmem i przykleić sobie naklejkę dzielnego pogromcy pedofili.
Btw przypomniała mi się taka historia z mojego miasta, sprawa chyba nieznana szerzej ale moja mama jest historykiem i grzebała się w archiwach: w czasie okupacji niemieckiej hitlerowcy zamordowali polską dziewczynkę i zakopali jej ciało pod synagogą. Niedługo po tym nakazali rozbiórkę budynku Polakom. Ci znaleźli ciało i nikt nie musiał sugerować nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@lakukaracza_: bo tak naprawdę wykopki mają dzieci w dupie xD liczy się afera i kręcący się małysz, najlepsze ich twarde przekonanie, że robią coś dobrze xDD. Elfik próbowała chronić wam dupy usuwając znalezisko, to wy jeszcze więcej zdjęć dzieci bez cenzury rzucaliście xD teraz administracja będzie zmuszona współpracować z policją i wydać im wasze IP bo na pewnie posypią się pozwy od rodziców o naruszenie dobrego imienia. Moje najszczersze gratulacje.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Wow, lukrocza, jaka fajna kariera od antyklerykała do adwokata kakaowych fanów małoletnich dziewczynek.
Mógłbyś być konsekwentny i walić równo we wszystkich pedofilów, kościelnych czy to świeckich, bo chyba nie myślisz serio że ci 30 letni goście są zainteresowani osobowością tych dzieci
  • Odpowiedz
To nie prawaki, tylko organizatorzy euroweeka im to zrobili. Gdyby zachowywali wszystkie należne standardy, to nic by się nie działo.


@czynastolatek: Gdyby Joasia nie zadawała się ze starym dziadem w sukience, to by jej nie zgwałcił.

Sama sobie winna, c'nie Seba?
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: sami wrzucacie do neta niezamazane zdjęcia dziewczyn i księży, albo dzieci i księży (albo jak jakiś mirrak dziecka i papieża) i próbujecie tym przekonać wszystkich, że ta afera z euroweek jest z dupy i duchowni w Polsce i na świecie bardziej molestują niż imigranci. Nagle okazuje się, że wszyscy zainteresowali się tą sprawą i wcale nie ma znaku równości pomiędzy tymi ww. sprawami.

To jak z tym jest, bo
  • Odpowiedz