Wpis z mikrobloga

Dziewczyna zerwała ze mną już 3 razy w przeciągu 4 miesięcy. Tym razem powodem było to, że podczas naszego spotkania zamiast rozmawiać ze mną, spędzać czas to pisała namiętnie na komórce z znajomym. Uważam, że to brak szacunku dla drugiej osoby tym bardziej ukochanej. Ja zawsze podczas naszych spotkań wyłączam internet bo ona tego wieczora była najważniejsza, a przy ważnych sprawach ktoś napisze SMS lub zadzwoni. Zwróciłem jej uwagę o to i końcu sam sięgnąłem po komórkę zobaczyć czy ktoś pisał. Zrobiła mi o to awanturę i się obraziła bo sięgnąłem po nią tylko raz. Skończyło się na tym, że to ja się zachowuje jak dziecko i siedziałem potem resztę spotkania na komórce jej zdaniem, a tylko odpisałem 2x kuzynowi.

I w ten sposób jestem znowu singlem, a ona założyła badoo i jest pocieszana przez facetów i szuka zastępstwa za mnie.

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Ti-na Przy pierwszych dwóch razach się przejmowalem, ale teraz już sam widzę, że ewidentnie jest coś nie tak z nią i przyjąłem to spokojnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Siwypan: może lepiej dla Ciebie że tak się stało... Jak byś to przedłużal to każde uchybienie z Twojej strony byłoby dla niej pretekstem do kłótni i zerwania. A jak założyla badoo to masz jasny przekaz, że szukala okazji. Trzymaj się Mirek
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mandrake13 Dzięki Mirek. Może i lepiej, ale samotność jest ciężka do zniesienia, a trochę się też starałem dla niej. Ale niestety pokazała, że to wszystko jest gówno warte dla niej bo jak to inny Mirek ją nazwał "księżniczce" nie wolno nawet uwagi zwróci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz