Wpis z mikrobloga

Jestem lewakiem z #neuropa i uważam, że z tymi zdjęciami jest coś nie tak. Nie powinno dochodzić do takich sytuacji. Koledzy ogarnijcie się.
#4konserwy jak na tacy dają Wam dowody a Wy przeczycie faktom. Nie róbmy #!$%@? z logiki i pokażmy innym przykład, że każde podejrzenie o pedofilie trzeba brać na poważnie. Schowajmy dumę do kieszeni i nie zaprzeczajmy temu co widzimy. Pozdrawiam!

#euroweek
karliTToO - Jestem lewakiem z #neuropa i uważam, że z tymi zdjęciami jest coś nie tak...

źródło: comment_ImPrLP5PqZpcgYqnmELqdOd6w3YcorRt.jpg

Pobierz
  • 31
@karliTToO: Ale kto nie bierze na poważnie możliwości, że coś tam było nie tak? xD "Kolego", w Kościele nie chodzi o pojedyncze przypadki, tylko o to, że jego hierarchowie aktywnie i niestety do tej pory skutecznie próbują przeciwdziałać rozliczaniu siebie i swoich podwładnych za ich czyny.

Powiedz mi kto dokładnie tutaj robi coś podobnego? Kto używa wpływów w prokuraturze, żeby masowo umarzać postępowania? Żeby szantażować, zastraszać i/lub manipulować ofiarami?

Każda z
@karliTToO: Gdyby chodziło o dobro dzieci, to tak jak pisałem, szłyby masowe zgłoszenia do kuratorium i na policję, a nie szkalujący spam na wykopie. Coś, czego w przypadku molestowań ze strony Kościoła zrobić się nie da ze względu na mafijny charakter tej organizacji, jej wpływy społeczne i istotną rolę w życiu ofiar (przypominam, że ofiarami Kościoła padają przede wszystkim osoby wierzące i przekonane o świętości tej organizacji, a przynajmniej z takimi
@karliTToO: Halo, OCKNIJ SIĘ. Tu nie ma potrzeby kręcenia żadnej afery! Nie istnieje żadna przeszkoda w dochodzeniu prawdy i sprawiedliwości prawidłowymi metodami - zgłoszeniem na policję i kontynuowaniem sprawy w sądzie. Euroweek w żaden sposób nie próbuje sprawić, by takich zgłoszeń nie było.
@karliTToO: dzięki za twój wpis bo myślałem że neuropa już kompletnie postradała zmysły. A jednak są jeszcze ogarnięte osoby, które również uważają że coś jest nie halo.

Sam jestem prędzej prawakoidem i nieśpieszno mi do wydania ostatecznego werdyktu. Na tę chwilę dowody które są udostępniane są cokolwiek niepokojące i temu muszą się przyjrzeć odpowiednie służby.

Nie wyobrażam sobie by moje dziecko miało być wysciskiwane czy całowane przez 30 latkow zza granicy.
@Hound: przecież już się pojawiły osoby które poinformowały że przekażą sprawę do odpowiednich służb. Chyba w tym poseł?

A ludzie niech dalej kręcą Małysza, bo jak sprawa ucichnie to może się rozejść po kosciach.

Służby sprawdza i ocenia czy dochodziło do nieprawidłowości czy nie. Jeżeli stwierdza że dochodziło, to brawa dla gościa który na podstawie niewielkiej ilości zdjęć wyniuchal że mu coś nie pasuje. Jeżeli nie, to po prostu lekka, ale
@cienki137: Jak oberwiecie wszyscy pozwami za zniesławienie, to odechce wam się "kręcenia Małysza, żeby nie rozeszło się po kościach" xD

Banda dzieciaków nie widzącego niczego złego w spamowaniu nieocenzurowanymi zdjęciami z nazwiskami (!) w kontekście pedofilii.

Jeżeli nie, to po prostu lekka, ale imho słuszna paranoja.


"Lekka" paranoja, która potencjalnie zniszczyła życia kilkunastu osobom i zszargała reputację całej organizacji. Zero odpowiedzialności czy chociaż rozumu.