Wpis z mikrobloga

@goldbergg: Jak chcesz to szukaj ciągle wymówek. Same dzieciate, same po ślubach. Ogarnij się, bo naprawdę skończysz sam. Jestem starszy od Ciebie, a i tak znam wiele wolnych - bez ślubów czy dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goldbergg Wszędzie - na siłowni, w centrum handlowym, na zajęciach z angielskiego, na kursie tańca, w galerii na wystawie, na meczu Nie ma jednego miejsca, w którym znajdziesz wolne dziewczyny. To Ty wyznaczasz gdzie i kogo poznajesz. A Ty oczekujesz, ze zachowując się jak frajer pójdziesz w świetne miejsce, poznasz świetna dziewczynę. I co niby sobą zaprezentujesz?
@goldbergg Jak normalnie? Na starcie masz źle podejście. Nie lubisz kobiet, to jak masz się z nimi zadawać? To prędzej czy później wyjdzie. Do tego to o księżniczkach. Z takim podejściem... Brak słów. Serio, jest naprawde mnóstwo fajnych kobiet.
@RonnieO: Na nic nie napisałem o księżniczkach
( ͡ ͜ʖ ͡)
Lubię kobiety (nie wszystkie) nawet mam kilka koleżanek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robisz ze mnie kogoś złego a to nie moja wina że kobiet jest tak mało
@goldbergg Jak mało? No ludzie, nie przesadzaj. To że zobaczyłeś jakieś dane na wykopie, gdzie mężczyzn jest więcej, nie oznacza, ze jest ich zaraz mało. O księżniczkach nie, ale o tym, ze czekają na księcia na białym koniu tak ( ͡º ͜ʖ͡º) to jak masz, to super. W takim razie czemu narzekasz na kobiety? Co w nich takiego zlego?
@RonnieO: A nie jest tak że dziewczyna chciałaby swojego księcia? Tzn ma swoje wymagania, czy wygórowane? Ciekawe jak to wyglądało 50 lat temu, obecnie świat się bardzo zmienił i kobiety mają sporo wyższe oczekiwania.
Skąd narzekanie na kobiety? Pewnie dlatego że one same narzekają że mają bardzo ciężko, kiedy nie jest tajemnicą poliszynela, że mają łatwiej, mało tego w naszym kraju 8 razy więcej facetow popełnia samobójstwo, kto ma gorzej? To
@RonnieO: Męczy mnie już temat dziewczyn, zważywszy na to że podejmuje go codziennie. Temat wrył mi się w głowę i nie moge się go wyzbyć. Tak jak bym podswiadomie miał kogoś poznać. Problem w tym że kobiet jest mniej niż facetów a więc wymagania wywindowane są do nieba.