Wpis z mikrobloga

Kiedy wszyscy czekają na nowych avengersow to ja czekam na #glass. Pierwszą część z trylogii M. Night Shyamalana obejrzalem już parę lat temu i wtedy bardzo spodobał mi się całkiem świeży sposób pokazania superbohatera. Dodatkowo uważam że film #niezniszczalny to bardzo dobre i solidne kino, chociaż może trochę niedocenione. Po latach twórca szostego zmysłu powrócił do uniwersum i zaprezentował #split, jak się okazało wtedy drugą część z trylogii którą Shyamalan planował. Film nieco różnił się od pierwszej części i opowiadał całkiem nową historię, jednak to był wciąż świetnie zrealizowany i trzymający w napięciu thriller. Teraz bo już w styczniu nadchodzi czas trzeciego filmu i po zwiastunie ciężko określić czy autor Znaków utrzyma poziom z dwóch poprzednich filmów. Mam nadzieję że tak, chociaż zapowiada się troche dopompowane kasą widowisko, stawiające raczej na efektywność niż na klimat i napięcie. Jakie będzie zwięczenie superbohaterskiej trylogii M. Night Shyamalana, dowiemy się już końcem stycznia.

#filmy #film #kino
  • 3
twórca szostego zmysłu

autor Znaków


@KingRagnar: Jakoś uderzało mnie w powyższym wpisie zastosowanie przez Ciebie takich zwrotów. Tak jakbyś usilnie starał się, żeby zbyt często nie powtórzyć nazwiska reżysera lub jakichś prostych synonimów. Wydaje mi się, że nie powinno się powtarzać kilkukrotnie tego samego tricku w krótkim tekście, bo wtedy rzuca się to w oczy bardziej niż zwykłe powtórzenie.