Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@merciless85:

Mi ten caly euroweek też śmierdzi, gdyby to moje dziecko było na tych zdjęciach bylbym zaniepokojony ale na litość boską ten film to żaden dowód


Jeśli byłbyś zaniepokojony to oznacza, że ten film byłby dowodem na coś, czym byłbyś zaniepokojony
@pszemo98: na normalnych kursach dla wychowawców jak mantra jest powtarzane, by nie dochodziło do bezpośredniego kontaktu fizycznego, tu jest wprost odwrotnie, bardzo mocne i ciasne ściskanie, całowanie, mówienie o miłości, zostawianie otwartych okien na noc (by można było zrobić schadzkę), mówienie per "mężu", itd...
źródło zdjęcia: https://www.wykop.pl/wpis/37410193/fajny-ten-euroweek-taki-nie-za-porzadny-%CA%96/
Pobierz U.....2 - @pszemo98: na normalnych kursach dla wychowawców jak mantra jest powtarzane...
źródło: comment_O8fuCVxje1SXZWqDL9D7Yqsg1T9FE18F.jpg
@Uzytkownik2: w ogóle przyjrzałeś się temu co wrzuciłeś? Pomijając fakt, że było to dodane 3 LATA TEMU [czyli nie z tegorocznej gówno burzy] + komentarz osoby co dodała

Generalnie nagrałyśmy dwa filmy ale z Pauliną wyszedł lepszy dlatego też ten dodałam :)


Czyli filmik nagrany jako mem/vine czy jakkolwiek ta moda się nazywa. Oczywiście facet ganiający dzieciaki z rozpiętymi spodniami pozostawia niesmak, ale wątpię by tutaj był ktoś "potencjalnie poszkodowany".