Wpis z mikrobloga

@gwidon997: 31. Może nie każdy wychowywał się w pełnej rodzinie, nie miał męskich wzorców a przy okazji nie uważa, że to wiedza niezbędna do życia?
  • Odpowiedz
Obstawiam szarlotkę, że gdyby w podobnej sytuacji był mężczyzna, to nikt by nie zwrócił uwagi, przez co nie powstałby wpis na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ach, wykopki nienawidzące kobiet. Jak ja was kocham.
  • Odpowiedz
@przygarnijkropka: Pierwsze pytanie miala jak ma na imie Pilkarz Maradona , zaczela na glos sie zastanawiac czy nie Cristiano Ronaldo , hubert musial jej podpowiedziec ze Maradona to nazwisko xD Oczywiscie nie wiedziala, widownia podpowiedziala
  • Odpowiedz
@Lestaro: OJ KOLEGO CO TY NIE WIESZ TO INŻYNIER MUSI WSZYSTKO WIEDZIEĆ BO CO TO ZA HEHE INŻYNIEREK JAK NIE WIE WSZYSTKIEGO POSZEDŁBY NA PRODUKCJĘ TO BY SIĘ NAUCZYŁ ŻYCIA

Na moim przykładzie: najbardziej mnie w-----a to, że oczekują ode mnie wiedzy ze wszystkiego ludzie, którzy sami nie wiedzą nic i prezentują sobą niszę intelektualną oraz społeczną.
  • Odpowiedz
@uirapuru: To jest tylko wrażenie, które wyciągasz na podstawie osobistych doświadczeń. Nie każdy ma rower, powiedziałbym nawet, że więcej osób go nie ma niż ma. Dla mnie to pytanie jest banalne, bo mam rower i często w nim grzebię i prawie wszystkie prace konserwacyjne i naprawcze potrafię wykonać sam. Ale z drugiej strony nie mam samochodu, ani prawka, ani nikt w mojej najbliższej rodzinie nie miał i nie mam bladego
  • Odpowiedz
@gwidon997: sugerowanie, że inżynier powinien znać się na wszystkim... Wiesz, że żyjemy w czasach internetu i mogę sobie w kilka minut sprawdzić jak coś się nazywa?

@nitemar_: jestem debilem, bo śmiem czegoś nie wiedzieć i się do tego przyznać XDDDDDDD

Wyśmiewanie się z kogoś, bo śmie czegoś nie wiedzieć jest raczej domeną ludzi zakompleksionych. Nigdy nikogo nie wyśmiałem, gdy ktoś pytał mnie o cokolwiek. Nigdy też nie widziałem,
  • Odpowiedz
@opona_od_czolgu_o_zapachu_kokosowym: sugerujesz że inżynier powinien mieć dwie lewe ręce?? Moim zdanie jak idziesz studiować kierunki techniczne to trochę pojęcia o funkcjonowaniu świata by się przydało. Jak dziecku spadnie łańcuch z rowera to do serwisu zaprowadzisz? Jak Ci padnie żarówka w domu to po elektryka będziesz dzwonił??
  • Odpowiedz
@Burencjusz: to ja tutaj tylko zostawię info (bo chyba jeszcze nie było), że laska straciła pierwsze koło na pytaniu za 500 zł. a brzmiało ono: jak miał na imię Maradona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz