Wpis z mikrobloga

@Burencjusz: ta pani inżynier może być inżynierem elektrotechniki, inżynierii środowiska, inżynierii materiałowej czy informatyki. To ze ma tytul inzyniera nie znaczy ze zna sie na budowie #!$%@? koła od roweru
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@Lestaro: nazwy są na tyle oczywiste, że nietrudno sobie je wyobrazić
no jak może wyglądać widelec albo obręcz, piastę jeszcze rozumiem nie znać nazwy ale metodą eliminacji można inne odpowiedzi odrzucić
  • Odpowiedz
@opona_od_czolgu_o_zapachu_kokosowym a ja Ci powiem kolego, że jestem 3. pokoleniem inżynierów i dziadek z ojcem nauczyli bardzo ważnej rzeczy: w inżynierii zajebiscie ważna jest dedukcja i umiejętność przewidywania konsekwencji podejmowanych czynności. Jak nie potrafisz zidentyfikować widelca w rowerze no to nie zabardzo...
  • Odpowiedz
@WarszafskiWaz: napisałem, że nie wiem czym jest, a nie że bym się nie domyślił, która to część. Dawno nie oglądałem milionerów, ale z tego co pamiętam, to część odpowiedzi jest podchwytliwa i taka część wcale nie musiałaby istnieć

@sad_pepe: zgadza się, odkąd zrobiłem prawko mieszkam w dużym mieście i dopiero w przyszłym roku będę kupował samochód.
PS sprawdziłem co to piasta i kojarzę do czego służy, po prostu nie pamiętałem
  • Odpowiedz