Wpis z mikrobloga

Każdy facet nie tylko inżynier podstawy powinien znać. Co to jest piasta, kryza, mimośród, itd


@gwidon997: a każda baba powinna umieć szyć, gotować i robić loda, cnie? Co to za durne teksty "każdy facet powinien". Bo co, jak nie wie to mu znikają klejnoty spomiędzy nóg?
  • Odpowiedz
@Lestaro: teoretycznie masz rację, ale trochę nie ogarniam w jakim uniwersum dwie, rzekomo wykształcone osoby mogą nie wiedzieć tak prostej rzeczy xD
  • Odpowiedz
ta pani inżynier może być inżynierem elektrotechniki, inżynierii środowiska, inżynierii materiałowej czy informatyki.

@Lestaro:
Z drugiej strony mówimy o rowerze a nie o budowie b---y atomowej. I nawet jak ktoś nie zna nazw, to mozna redukować. Odpowiedź D jest tak nonsensowna, że szkoda słów.
  • Odpowiedz
nie umiacych koła zmienić w aucie


@gwidon997: Nigdy tego nie robiłem bo nie mam auta ale poza tym dużo innych stereotypowo "męskich" rzeczy normalnie umiem zrobić. Mi się wydaje czy zmiana koła, to odkręcenie sześciu śrub, wyjęcie i włożenie drugiego koła a na końcu tych śrub wkręcenie? Serio tylu panów tego nie umie?
  • Odpowiedz
@Lestaro: chyba sobie żartujesz. Wystarczy wiedzieć co to jest szprycha i dętka żeby opowiedzieć na to pytanie, a to wiedzą 8 letnie dzieci. Szprycha to te sztywne druty w kole. Dętka to cos z oponą.
Odp: a jest wiec bez sensu
Odp: b jest wiec bez sensu
Odp: c nie wiem co to piasta, ale brzmi jak srodek kola, wiec pewnie to jest ok
Odp: d totalny bezsens, bo widelec
  • Odpowiedz
@opona_od_czolgu_o_zapachu_kokosowym a ja Ci powiem kolego, że jestem 3. pokoleniem inżynierów i dziadek z ojcem nauczyli bardzo ważnej rzeczy: w inżynierii zajebiscie ważna jest dedukcja i umiejętność przewidywania konsekwencji podejmowanych czynności. Jak nie potrafisz zidentyfikować widelca w rowerze no to nie zabardzo...


@WarszafskiWaz: i potem mamy chłodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
enron - > @oponaodczolguozapachu_kokosowym a ja Ci powiem kolego, że jestem 3. pokole...

źródło: comment_kvnXG506lFcCzyCtjqFRuhltPTl2j0Ta.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Lestaro Dokładnie. Ja ciągle od swojego szefa słysze,ze powinnam coś wiedzieć (zazwyczaj coś związanego stricte z budowlanka) jestem BUDOWLANCEM (Bo mam uprawnienia budowlane ,kij,ze w specjalności sanitarnej) ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cder: auto wypada podnieść do góry. Ale najpierw poluzować śruby. Jakieś podstawy podstaw należy znać a niektórzy tutaj uważają że nie. Ile wy k---a macie lat? 14?
  • Odpowiedz