Wpis z mikrobloga

Czy mnie oczy nie mylą? Czy #neuropa w swojej szaleńczej już wręcz hipokryzji próbuje opisywać sprawę #euroweek jako "prawackie urojenia"? xDDD Na serio taki poziom damage controlu?

I jeszcze do tego po raz n-ty ośmieszająca się #moderacja z Elfikiem na cele, grożącym sądem za wrzucenie skrina postów z instagrama xD

Po prostu cyrk. Jeżeli uważacie, że takie zachowania dorosłych facetów w stosunku do 11-letnich dziewczynek jest całkowicie normalne, to współczuję waszym dzieciom.

Zresztą, po co ja się bawię w przekonywanie. Każdy wie, że jakby zamiast przez świat skrzywdzonych Semitów wstawić księży katolickich, to nerłopki by chyba się poszczały ze szczęścia i nadawały by o tym przez miesiące xD. Jak to zresztą było w przypadku tego księdza, któremu zlizywali śmietanę z kolan - podobny kaliber niewłaściwości zachowania.

Uważam to za uwłaczające podstawowej ludzkiej godności i zdrowemu rozsądkowi, że muszę to napisać, ale to zrobię - tak, dorosły, obcy facet obściskujący i całujący 11-letnią dziewczynkę nie jest zjawiskiem zgodnym z normami i standardami wychowawczymi, które chyba powinny obowiązywać na takim wyjeździe. I te dziewczynki piszące później w necie do tychże dorosłych "I love you" i "husband <3" stanowi dalsze potwierdzenie tego, że coś tu się chyba wymknęło spod kontroli.

Jako osoba, która formalnie pracuje jako nauczyciel, krew mi się w żyłach mrozi na myśl, bym ja się tak zachowywał w stosunku do 11-letniej uczennicy. Poleciałbym na zbity pysk z wilczym biletem, i całkowicie słusznie zresztą.

Czy istotnie doszło do jakichś nadużyć seksualnych - dowodów na to nie ma, natomiast NIEWĄTPLIWYM jest, że doszło do totalnego naruszenia granic, i odpowiedzialni za to są także organizatorzy tej całej eskapady. Osoby, które próbują temu zaprzeczać i robić z tego "prawackie wymysły", dowodzą swojego całkowitego upodlenia umysłowego. Serio, KYS.

#4konserwy #afera
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli znowu ośmiesza się paskudna neuropa


@ZaplutyKarzelReakcji: Widzę że zostałeś oddelegowany do tej sprawy więc powiedz mi czy masz dzieci? Jakbyś miał 11-letnia córkę i zobaczył takie zdjęcia na jej insta to luz, wszystko ok? Nie ma tematu i za rok też jedź?
  • Odpowiedz
życzę koledze dodajacenu znalezisko i paru bardziej aktywnie komentującym powodzenia w sądzie.


@ZaplutyKarzelReakcji: ja tylko na te pozwy czekam. Ośmieszą się na całą Polskę, a smród podejrzeń o zabawy w pedofilskie sutenerstwo z dorosłymi chłopami o pozaeuropejskim pochodzeniu w tle będzie się ciągnął za tą gównofundacją do końca świata i jeden dzień dłużej. To będzie wspaniały prezent dla przeciwników dalszej integracji europejskiej i masowej imigracji. Dziękuję pan euroweek.
  • Odpowiedz
Gdzie zostało potwierdzone, że TVN inicjował i prowokował event neonazistowski,


@Emes91: potwierdzone? W jaki sposób? Chyba nie kompromitowałbyś się twierdząc tak jedynie na podstawie zeznań oskarżonego organizatora?
  • Odpowiedz
Czyli dokładnie jak pisałem - współudział, współorganizacja, prowokowanie


@Emes91: wiesz na czym polega prowokacja dziennikarska? Działanie pod przykrywką? Może poczytaj trochę literatury w temacie
  • Odpowiedz
wiesz na czym polega prowokacja dziennikarska?


@rybsonk: Hmmm, niech zgadnę... Na prowokowaniu? xD

@Eoon: Myślę, że staremu dziadkowi z Parkinsonem mogły się już tak ręce trząść, że nie trafił w tradycyjne czółko niezgrabnie podawanego mu dziecka. A także, że nieźle trzeba mieć poprzestawiane spojrzenie, by dopatrywać się intencji seksualnej u staruszka, któremu ostatni raz kuśka stanęła pewnie 30 lat przed zrobieniem tego zdjęcia.

@Mirrak: Z czym
  • Odpowiedz
Na takim poziomie to możesz co najwyżej ze swoją mamą pogadać


@Emes91: Nie jestem tobą, więc nie mierz mnie swoją miarą xd

,, Może ona też dawała ciebie do obściskiwania i całowania "tylko w policzek" obcym, dorosłym mężczyznom xD,,

Nie, powtarzam, nie jestem tobą, więc nie implikuj tego co się zdarzyło tobie, wszystkim interlokutorom xd.
  • Odpowiedz
Nie, powtarzam, nie jestem tobą, więc nie implikuj tego co się zdarzyło tobie


@Mirrak: A przed chwilą implikowałeś, że to by było całkowicie normalne i w porządku xD. Wróć, jak już będziesz umiał nie zaprzeczać sam sobie w dwóch kolejnych postach.
  • Odpowiedz
@Emes91: jacy wy wszyscy jesteście obrzydliwi. Zarówno neuropa jak i 4konserwy co chwile tylko teksty typu "typowe lewactwo", "urojenia prawakoidalne". Piszecie takie głupoty myśląc, że jesteście mądrzejsi od drugiej strony a obrzucaniem się gównem nawzajem pokazujecie tylko jak prymitywni wszyscy jesteście. Skąd wy macie w sobie tyle nienawiści i tyle wolnego czasu żeby pożytkować go na walkę z wiatrakami próbując przekonać sam nie wiem kogo, że wasza racja jest mądrzejsza
  • Odpowiedz