Wpis z mikrobloga

Czy mnie oczy nie mylą? Czy #neuropa w swojej szaleńczej już wręcz hipokryzji próbuje opisywać sprawę #euroweek jako "prawackie urojenia"? xDDD Na serio taki poziom damage controlu?

I jeszcze do tego po raz n-ty ośmieszająca się #moderacja z Elfikiem na cele, grożącym sądem za wrzucenie skrina postów z instagrama xD

Po prostu cyrk. Jeżeli uważacie, że takie zachowania dorosłych facetów w stosunku do 11-letnich dziewczynek jest całkowicie normalne, to współczuję waszym dzieciom.

Zresztą, po co ja się bawię w przekonywanie. Każdy wie, że jakby zamiast przez świat skrzywdzonych Semitów wstawić księży katolickich, to nerłopki by chyba się poszczały ze szczęścia i nadawały by o tym przez miesiące xD. Jak to zresztą było w przypadku tego księdza, któremu zlizywali śmietanę z kolan - podobny kaliber niewłaściwości zachowania.

Uważam to za uwłaczające podstawowej ludzkiej godności i zdrowemu rozsądkowi, że muszę to napisać, ale to zrobię - tak, dorosły, obcy facet obściskujący i całujący 11-letnią dziewczynkę nie jest zjawiskiem zgodnym z normami i standardami wychowawczymi, które chyba powinny obowiązywać na takim wyjeździe. I te dziewczynki piszące później w necie do tychże dorosłych "I love you" i "husband <3" stanowi dalsze potwierdzenie tego, że coś tu się chyba wymknęło spod kontroli.

Jako osoba, która formalnie pracuje jako nauczyciel, krew mi się w żyłach mrozi na myśl, bym ja się tak zachowywał w stosunku do 11-letniej uczennicy. Poleciałbym na zbity pysk z wilczym biletem, i całkowicie słusznie zresztą.

Czy istotnie doszło do jakichś nadużyć seksualnych - dowodów na to nie ma, natomiast NIEWĄTPLIWYM jest, że doszło do totalnego naruszenia granic, i odpowiedzialni za to są także organizatorzy tej całej eskapady. Osoby, które próbują temu zaprzeczać i robić z tego "prawackie wymysły", dowodzą swojego całkowitego upodlenia umysłowego. Serio, KYS.

#4konserwy #afera
  • 45
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Pizzagate? Mówisz o tej aferze, która została obalona przez artykuły w prasie arbitralnie stwierdzających, że została obalona i linkujące siebie nawzajem? xD

Urodziny Hitlera? Gdzie zostało potwierdzone, że TVN inicjował i prowokował event neonazistowski, a następnie wrzucał zdjęcia m. in. swojego operatora i na tej podstawie "udowadniał", że neonazizm w Polsce silny? xD

Tak, tak, totalna kompromitacja gupich prawaguw xD
  • Odpowiedz
@Emes91: czyli tak jak myślałem. Lyknakes szambo z pisowskich mediów, którego nawet prokuraturze było wstyd oficjalnie ciągnąć i umorzyli.

Uwierzyłeś za to na słowo linii obrony oskarżonego nazisty. Do tego ta linia obrony jest tak absurdalna, ze tylko psychoprawactwo w nią wierzy

Nie mam więcej pytań. Uciekam stad.
  • Odpowiedz
@Emes91: nawet nie wiesz jak śmieszny jesteś xD

Skazali nazistę, dwóch się przyznało, a jeden sobie wymyślił, ze mu TVĘ kazał zrobić urodziny i anonimowo pod przedszkolem dali mu 20 tysięcy w torbie biedronki.

Panie mazista i co pan zrobił z ta kasa?

Yyy przepiłem i na wakacje pojechałem i juz nie mam żadnych dowodów, ze ja dostałem ale urodziny zorganizowałem, bo mi szkoda było tego anonimowego dla mnie człowieka.

Co
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Tak, i obecność pracownika TVN wcale nie była potwierdzona zdjęciami xD

a i chciałem przestrzec, bo TVN i ten dziennikarz pozywają za to kłamstwo, wiec tak ostrożnie z jego rozpowszechnianiem


@ZaplutyKarzelReakcji: xDDDDDDDDD Czekam na pozew xDDDD Na dzieci w Twojej gimbazie takie groźby działają?
  • Odpowiedz
@Emes91: mówiłem ostrożnie z rozpowszechnianiem. Jak zrobisz takie znalezisko jak ten od euroweeku to może do ciebie coś przyjść. Za komentarze nie. Pare pozwów już poszło. Obecnie żaden dziennikarz nie powiela tego kłamstwa

Co? Przecież on był na tych urodzinach, bo to nagrywał. To jak miało go nie być?
  • Odpowiedz
mówiłem ostrożnie z rozpowszechnianiem. Jak zrobisz takie znalezisko jak ten od euroweeku to może do ciebie coś przyjść. Za komentarze nie.


@ZaplutyKarzelReakcji: Och, dziękuję, łaskawco xD. Ocieram pot z czoła xD

Co? Przecież on był na tych urodzinach, bo to nagrywał. To jak miało go nie być?


@ZaplutyKarzelReakcji: Czyli dokładnie jak pisałem - współudział, współorganizacja, prowokowanie. Z czym ty się próbujesz kłócić?
  • Odpowiedz