Wpis z mikrobloga

Czy mnie oczy nie mylą? Czy #neuropa w swojej szaleńczej już wręcz hipokryzji próbuje opisywać sprawę #euroweek jako "prawackie urojenia"? xDDD Na serio taki poziom damage controlu?

I jeszcze do tego po raz n-ty ośmieszająca się #moderacja z Elfikiem na cele, grożącym sądem za wrzucenie skrina postów z instagrama xD

Po prostu cyrk. Jeżeli uważacie, że takie zachowania dorosłych facetów w stosunku do 11-letnich dziewczynek jest całkowicie normalne, to współczuję waszym dzieciom.

Zresztą, po co ja się bawię w przekonywanie. Każdy wie, że jakby zamiast przez świat skrzywdzonych Semitów wstawić księży katolickich, to nerłopki by chyba się poszczały ze szczęścia i nadawały by o tym przez miesiące xD. Jak to zresztą było w przypadku tego księdza, któremu zlizywali śmietanę z kolan - podobny kaliber niewłaściwości zachowania.

Uważam to za uwłaczające podstawowej ludzkiej godności i zdrowemu rozsądkowi, że muszę to napisać, ale to zrobię - tak, dorosły, obcy facet obściskujący i całujący 11-letnią dziewczynkę nie jest zjawiskiem zgodnym z normami i standardami wychowawczymi, które chyba powinny obowiązywać na takim wyjeździe. I te dziewczynki piszące później w necie do tychże dorosłych "I love you" i "husband <3" stanowi dalsze potwierdzenie tego, że coś tu się chyba wymknęło spod kontroli.

Jako osoba, która formalnie pracuje jako nauczyciel, krew mi się w żyłach mrozi na myśl, bym ja się tak zachowywał w stosunku do 11-letniej uczennicy. Poleciałbym na zbity pysk z wilczym biletem, i całkowicie słusznie zresztą.

Czy istotnie doszło do jakichś nadużyć seksualnych - dowodów na to nie ma, natomiast NIEWĄTPLIWYM jest, że doszło do totalnego naruszenia granic, i odpowiedzialni za to są także organizatorzy tej całej eskapady. Osoby, które próbują temu zaprzeczać i robić z tego "prawackie wymysły", dowodzą swojego całkowitego upodlenia umysłowego. Serio, KYS.

#4konserwy #afera
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Emes91: ej. Tu miało być o eurołik. A nie o przebierankach w niemieckie mundury.

Sam mam córkę i na widok takich zdjęć i integracji jak na euroweek to mi się noz w kieszeni otwiera. Nie ma tłumaczeń, że to przytulanie na zakończenie blebleble. Takie coś jest niedopuszczalne w dzisiejszych czasach. Jakby jakiś nauczyciel tak mi się przytulał z córką to by dostał w ryj i donos do dyrekcji/kuratorium i gdzie
  • Odpowiedz
Taka drobna ciekawostka zwiazana z tematem. Ostatnio podczas piłkarskiej gali za najlepszego zawodnika w piłce nożnej prowadzacy zapytał się najlepszej pilkarki (dorosła, pelnoletnia kobieta) czy tweerkuje (taki taniec d--y, o zabarwieniu e--------m), a ona odpowiedziała, że nie. Po tym zdarzeniu pytanie zostało uznane za seksistowskie, a facet został zjechany od góry do dołu.

W przypadku tego tak zwanego "obozu językowego" dzieci, które się spóźniły na zajecia musiały za karę "twerkować" (wykonywać taniec
imateapot - Taka drobna ciekawostka zwiazana z tematem. Ostatnio podczas piłkarskiej ...
  • Odpowiedz