Wpis z mikrobloga

@kropek00: nie pogrążaj się hipokryto, o szajce muzułmańskich pedofilów działającej przez dziesięciolecia w UK czy Holandii też oczywiście nie słyszałeś?
https://antypedofilskie-bractwo-himawanti.blogspot.com/2015/07/gang-brytyjskich-pedofilow-i-ofiary.html

No, dla ciebie to jest normalne, że jakiś obcy dorosły facet całuje nowo poznane dziecko w policzek, na szczęście ty i twoje środowisko jest w mniejszości.
@Grzolsat: każdy kto broni pedofilii w Kościele przykłada rękę do dramatu dzieci które zostały przez księży skrzywdzone. Nie każdy ksiądz jest pedofilem, ale każdy kto pomaga pedofilowi uniknąć konsekwencji, dokłada krzywdy do już skrzywdzonych.

@ZAWADIAK: ja #!$%@?, prawacka logika xD Wytłumacz mi w jaki sposób mafia założona w jakimś kraju przez imigrantów ma się do warsztatów dla dzieci? Czy organizator warsztatów kiedykolwiek ukrywał jakiegoś pedofila? Bo widzę że zakładasz wszystko
@kropek00:

Wytłumacz mi w jaki sposób mafia założona w jakimś kraju przez imigrantów ma się do warsztatów dla dzieci?


Do IMIGRANTÓW XDDDD Oczywiście broń boże napisać że MUZUŁMANÓW, nie, nie żadni muzułmanie tylko IMIGRANCI!!! pewnie katoliccy imigranci, co? Jak jasno jest przedstawione, że to muzułmanie i to że to są muzułmanie miało kluczowe znaczenie. Ale co tam, nie muzułmanie tylko imigranci xD Typowy lewak jest typowy.

Napisałem o szajce pedofilów muzułmanów
@kropek00: Miałeś farta, ja słyszałem.

A fakty są takie: żaden wykopek nie wie co się działo na tym Euroweek. Jedynie domyślamy się po zdjęciach które faktycznie mogą wyglądać na dwuznaczne, ale tak samo dwuznacznie może wyglądać zdjęcie jak ksiądz przytula dziecko. Żaden organizator nie wypowiedział się jeszcze na temat tych zdjęć. Jedynce co robimy to przekrzykujemy się nawzajem o to czy tam faktycznie są pedofile czy nie. Wolę poczekać na jakieś
Wpis edytowałeś, bo w pierwszej kolejności jeszcze napisałeś, że pedofilia wśród księży jest bardzo duża, wręcz powszechna etc.


@ZAWADIAK: co? xD Być może edytowałem ze względu na jakieś literówki albo błędy stylistyczne, ale to co ty piszesz to kłamstwo. Ale czego oczekiwać od prawaka który zaczyna łgać jak nie ma już argumentów xD

I ciągle czekam aż mi pokażesz te posty o seksualnym podtekście.

Wiesz dlaczego obawy co do pedofilii wśród