Wpis z mikrobloga

3105 wykopków wykopało znalezisko użytkownika spod tagu # przegryw, znalezisko to jego bóldupy bo młode dziewczyny wzięły udział w Euroweek, poznały ludzi z zagranicy i zrobiły sobie z nimi zdjęcia. Może właśnie się narodziły przyjaźnie ale jak śmie ktoś przytulać kogoś.

Normalny człowiek widzi przytulnie a znalezisko nacechowane tym, że 11 latki zostały prawdopodobnie wykorzystane przez animatorów itp.

Kilka zdjęć z Instagrama mówiące dokładnie tyle że dziewczyny dobrze się bawiły podczas tego eventu a co robi 3105 osób? Wierzy komuś że na pewno było tam R U C H A N I E...

Jeśli ktoś widząc na zdjęciu 11 latke z drugą osobą i myśli o seksie to powinien zastanowić się nad leczeniem jakimś.

http://www.wykop.pl/artykul/4690403/integracja-maloletnich-polek-i-uchodzcow-podczas-obozow-euroweek-na-dolnym-sl/

Polecam wejść sobie w profil użytkownika i popatrzeć co wypisuje pod tagiem który służy do obrażania kobiet.

https://www.wykop.pl/ludzie/wpisy/MrSknerus/

Wykopki jak pelikany.

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat
J.....D - 3105 wykopków wykopało znalezisko użytkownika spod tagu # przegryw, znalezi...

źródło: comment_4761F8yT6sem7F3FCwPanRucOeWklPHC.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
Ale #!$%@?, byłem na tym całym euroweeku i z molestowaniem to nie ma nic wspólnego XD
Fakt faktem, w starszych grupach (15-16 lat) padały od czasu do czasu jakieś hehe podtekściki ale w obecności młodszych osób (tych 11-latkow, o które głównie się rozchodzi) nigdy coś takiego nie padło. Chyba to wynika z mentalności Polaków, że bycie otwartym na innych jest ble.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: mój brat był na euroweeku i oczywiście jak opisałem w komentarzach pod tamtym znaleziskiem to co mi opowiedział to dostałem grad minusów bo nie zgadza się to z linią partyjną xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dlolb pewnie dlatego że ktoś poszedł o rozum do głowy i usunął zdjęcia ukazujące osoby prywatne wraz z opisem sugerującym że były te osoby molestowane.

@JAI2L9LAD: nie pamiętam dokładnie treści znaleziska, ale czy na pewno był tam opis, że były molestowane? Wydawało mi się, że były same zdjęcia, a opinię każdy mógł sobie wyrobić sam. To raz, a dwa, sam wrzucasz podobne zdjęcia i z tego co rozumiem, są one powszechnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JAI2L9LAD: Szkoda mi tylko tych dziewczyn. Myślę, że niejedna będzie teraz musiała się zmierzyć z głupimi uwagami i innymi nieprzyjemnościami ze strony rówieśników.
  • Odpowiedz
@Gl1n4 j

Szkoda mi tylko tych dziewczyn. Myślę, że niejedna będzie teraz musiała się zmierzyć z głupimi uwagami i innymi nieprzyjemnościami ze strony rówieśników.

Tak ogólnie to skoro ludzie specjalnie robią sobie takie zdjęcia i wrzucają do internetu żeby promować wielokulturowość to chyba oczywiste że wyrażają zgodę na udział w wojenkach politycznych. W przypadku gówniaków jest pytanie czy rodzice dokładnie wiedzieli jak wizerunek ich potomstwa zostanie wykorzystany. Pewnie nie każdy sobie zdawał
  • Odpowiedz
  • 7
Tak ogólnie to skoro ludzie specjalnie robią sobie takie zdjęcia i wrzucają do internetu żeby promować wielokulturowość to chyba oczywiste że wyrażają zgodę na udział w wojenkach politycznych.


@pss8888: o #!$%@? xd

Normalni ludzie mają #!$%@? na politykę - chcą się dobrze bawić, miło spędzać czas i trochę polansowac.

To prawicowi frustraci wszędzie chcą prowadzić wojny ideologiczne.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko temat polityczny jak każdy inny. Jedni chcą wielokulturowości inni nie. Jedni chcą aborcji i eutanazji inni nie. Jedni chcą sklepów zamkniętych w niedzielę inni nie. Cały ten spęd ludzi był po to żeby osiągnąć cele polityczne.
  • Odpowiedz
@pss8888: Tak, tak a kupując w sklepie niemiecki cukier też dokonuję politycznego wyboru i zgłaszam chęć udziału w wojenkach politycznych. Zdjęcia z eventu jak każde inne, tylko idioci dorabiają do tego jakąś ideologię xD
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka

Tak, tak a kupując w sklepie niemiecki cukier też dokonuję politycznego wyboru i zgłaszam chęć udziału w wojenkach politycznych

Przecież sklepy czy producenci prowadzą politykę biznesową, konkurują ze sobą, zdobywają nowe rynki itd. Konsument wybierając produkty jednej firmy a pomijając innej też prowadzi określoną politykę zakupowa względem firm.
  • Odpowiedz
@pss8888: No nie, bo konkurencja pomiędzy prywatnymi podmiotami to działania na gruncie biznesowym a nie politycznym. To są dwie różne rzeczy. Też nie, bo działanie nie miało na celu kreowania poglądów politycznych lecz zaznajomienie dzieci z innymi zwyczajami/kulturami/ludźmi.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Największa beka z tego oburzenia XDD Ooo patrzcie cenzura na wypoku, chacha dzbanku ile masz minusów lewaku, pewnie tam te dziewczynki były molestowane, bo przecież jak zajęcia prowadzi ktoś inny niż biały to pewnie gwałciciel hur duuur, to jest to ubogacenie zgniłego zachodu XDDD Ej mati, bo oni opowiadają o ich kulturze to źle XDD Kiedyś jak byłem w gimbazie to przyjechał do niej hindus. Taki normalny, ciemne włosy, ciemniejsza
  • Odpowiedz