Wpis z mikrobloga

3105 wykopków wykopało znalezisko użytkownika spod tagu # przegryw, znalezisko to jego bóldupy bo młode dziewczyny wzięły udział w Euroweek, poznały ludzi z zagranicy i zrobiły sobie z nimi zdjęcia. Może właśnie się narodziły przyjaźnie ale jak śmie ktoś przytulać kogoś.

Normalny człowiek widzi przytulnie a znalezisko nacechowane tym, że 11 latki zostały prawdopodobnie wykorzystane przez animatorów itp.

Kilka zdjęć z Instagrama mówiące dokładnie tyle że dziewczyny dobrze się bawiły podczas tego eventu a co robi 3105 osób? Wierzy komuś że na pewno było tam R U C H A N I E...

Jeśli ktoś widząc na zdjęciu 11 latke z drugą osobą i myśli o seksie to powinien zastanowić się nad leczeniem jakimś.

http://www.wykop.pl/artykul/4690403/integracja-maloletnich-polek-i-uchodzcow-podczas-obozow-euroweek-na-dolnym-sl/

Polecam wejść sobie w profil użytkownika i popatrzeć co wypisuje pod tagiem który służy do obrażania kobiet.

https://www.wykop.pl/ludzie/wpisy/MrSknerus/

Wykopki jak pelikany.

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat
J.....D - 3105 wykopków wykopało znalezisko użytkownika spod tagu # przegryw, znalezi...

źródło: comment_4761F8yT6sem7F3FCwPanRucOeWklPHC.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • 0
@Emes91 oczywiście że nie ma w tym nic dziwnego bo równie dobrze może to być jakiś in side żart którego nie rozumiemy. Ale lepiej sugerować że bawili się w męża i żone nie?
  • Odpowiedz
@Dutch: Wiesz, to nie tak, że ja z tobą dyskutowałem, bo wnioskując po twoich wypowiedziach nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów. Ja ci po prostu uzmysławiałem jakie kretynizmy piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typowe prawaki przegrywy z wykopu uważające się za lepszych bo maja jaśniejszy kolor skóry. Przecież to widac na głownej, jakis atak muzułmanina z nożem 5tyś i płomień, polak robi to samo 500 i usprawiedliwianie że przecież jeden kretyn nie świadczy o całym narodzie
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: xDDDDD Na pewno tak samo byś śpiewał, gdyby np. ksiądz pisał do dziewczynki "moja żonko" xDDD "Może to inside żart" xDDD

Serio, postaraj się bardziej, bo premii nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
@Dutch: ,,Czy na tym Euroweeku (czymkolwiek jest) dochodziło do kontaktów co najmniej dziwacznych pomiędzy osobnikami w wieku ~30 lat, a bardzo małoletnimi dziewczynkami? Najpewniej tak.
,

Nie masz na to żadnych dowodów, kolejne czcze oskarżenia.
  • Odpowiedz