Wpis z mikrobloga

3105 wykopków wykopało znalezisko użytkownika spod tagu # przegryw, znalezisko to jego bóldupy bo młode dziewczyny wzięły udział w Euroweek, poznały ludzi z zagranicy i zrobiły sobie z nimi zdjęcia. Może właśnie się narodziły przyjaźnie ale jak śmie ktoś przytulać kogoś.

Normalny człowiek widzi przytulnie a znalezisko nacechowane tym, że 11 latki zostały prawdopodobnie wykorzystane przez animatorów itp.

Kilka zdjęć z Instagrama mówiące dokładnie tyle że dziewczyny dobrze się bawiły podczas tego eventu a co robi 3105 osób? Wierzy komuś że na pewno było tam R U C H A N I E...

Jeśli ktoś widząc na zdjęciu 11 latke z drugą osobą i myśli o seksie to powinien zastanowić się nad leczeniem jakimś.

http://www.wykop.pl/artykul/4690403/integracja-maloletnich-polek-i-uchodzcow-podczas-obozow-euroweek-na-dolnym-sl/

Polecam wejść sobie w profil użytkownika i popatrzeć co wypisuje pod tagiem który służy do obrażania kobiet.

https://www.wykop.pl/ludzie/wpisy/MrSknerus/

Wykopki jak pelikany.

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat
J.....D - 3105 wykopków wykopało znalezisko użytkownika spod tagu # przegryw, znalezi...

źródło: comment_4761F8yT6sem7F3FCwPanRucOeWklPHC.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@pss8888:

Tak ogólnie to skoro ludzie specjalnie robią sobie takie zdjęcia i wrzucają do internetu żeby promować wielokulturowość to chyba oczywiste że wyrażają zgodę na udział w wojenkach politycznych.


nie wydaje mi się aby te osoby wyrażały zgodę na to aby sugerować publicznie, ze są ofiarami rzekomych pedofilów bo niektórzy wykopowicze już stwierdzili, ze na pewno mamy do czynienia z pedofilią (póki co nie ma takiego zdjęcia które by to sugerowało) . Poza tym sami mężczyźni z tych zdjęć tez mogą dochodzić swoich praw, że robi się z nich publicznie pedofilów..
znalezisko miało sugerować, że wszystkie te dziewczyny albo uprawiały seks z osobami na zdjęciu albo zostały przez te osoby seksualnie wykorzystane (dużo komentarzy było w
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD:

Może właśnie się narodziły przyjaźnie ale jak śmie ktoś przytulać kogoś. Normalny człowiek widzi przytulnie a znalezisko nacechowane tym, że 11 latki zostały prawdopodobnie wykorzystane przez animatorów itp. Kilka zdjęć z Instagrama mówiące dokładnie tyle że dziewczyny dobrze się bawiły podczas tego eventu a co robi 3105 osób? Wierzy komuś że na pewno było tam R U C H A N I E...

Ale Greka to Ty nie udawaj, kolego, co?

Czy znalezisko zostało słusznie usunięte, ze względu na nieuprawnione rozpowszechnianie wizerunku bez
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD:

Uwaga a teraz dwa zdjęcia które są uznawane za całowanie, molestowanie i pedofilie...


Jakoś kojarzą mi się z wykorzystywaniem przewagi na linii nauczyciel-uczeń i moim zdaniem takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
  • Odpowiedz
@pss8888: problem polega na tym, że wy na widok śniadego gościa dostajecie już małpiego rozumu. Dziewczyna obok takiego to dla was już dziwka. Nienawiść zatruła wam mózgi.
  • Odpowiedz
Czy znalezisko zostało słusznie usunięte, ze względu na nieuprawnione rozpowszechnianie wizerunku bez zgody? Najpewniej tak. Czy na tym Euroweeku (czymkolwiek jest) dochodziło do kontaktów co najmniej dziwacznych pomiędzy osobnikami w wieku ~30 lat, a bardzo małoletnimi dziewczynkami? Najpewniej tak.


@Dutch: Jak nie masz na jakieś dziwaczne insynuacje dowodów to zadaj pytanie z tezą i sam sobie na nie odpowiedz - NAJPEWNIEJ TAK xD Na przykład. "Czy użytkownik Dutch rucha psa
  • Odpowiedz
@Dutch: Aha, czyli przeskakując do konkluzji, tak jak to widzę wszyscy bardzo lubicie, uważasz te dziewczynki za dziwki, które chętnie i świadomie przyjmowały nowo poznanych śniadych gości, aby ci je ruchali BO TAK IM WMÓWILI NA LEWACKICH WARSZTATACH? xD
  • Odpowiedz
@dziaru

problem polega na tym, że wy na widok śniadego gościa dostajecie już małpiego rozumu


na pewno nie ja. Nie mam nic do zapraszania ludzi z zagranicy. Sam w ze swoich doświadczeń mam pozytywne wspomnienia czy to z muzułmanami czy hindusami o polskich wietnamczykach nie wspinając bo to już w ogóle wzór jeśli chodzi o integrację w Polsce.
  • Odpowiedz
  • 2
@greven: nie, uważam Ciebie za niewartego rozmowy pajaca


@Dutch mówi to Pan adwokacik. Widać kultury osobistej nie zyskuje się nawet po dobrych studiach.

Nie mam co Ci nawet odpisywać bo @greven podsumował jakie głupoty wypisujesz. I w sumie uważam Ciebie za nie wartego rozmowy pajaca...
  • Odpowiedz