Wpis z mikrobloga

Mirasy z #ps4, jak kupuję konsole z grami, to są na fizycznych nośnikach, czy cyfrowe, do pobrania? Taki PS Spider Man, dla przykładu? Druga sprawa, czy warto dopłacać do wersji Pro bez telewizora 4K?
  • 10
@Mlekovita jak masz z kim połączyć konto to tylko cyfrówki. Tez nie mam 4k i wydaje mi się, ze bez sensu dokładać dwa razy tyle do prosiaka na ten moment. Lepiej włożyć tyle w gry i póki są przeceny to zrobić porządne zakupy.
@GoplanaLodz:
@Theos: Kupiłem slima. Ładnie wyglądają niektóre gry na pro, ale doszedłem do wniosku, że grając, to i tak tego nie będę widział. Zapaliłem 1100 PLN za 1TB z 3 grami. W grach, m.in. Uncharted 4, dla którego właściwie kupiłem konsolę ;-)
@Mlekovita dla drake'a kupiłeś konsolę? :) nawet nie dokonczylam po chyba 6 rozdziale U4. W sumie od kiedy wpadlam w online to ciezko mi fabuly ogarniac :D no to witam w PS'owym świecie i połamania pada :D
@Mlekovita gorąco polecam U4 w oryginale, odbiór historii i postaci jest lepszy. Poza tym to świetny tytuł. :)

Grałeś w coś poprzedniego z serii? Bo U2 jest bardzo dobre, ale po U4 może być ciężko wrócić. ;)
@GoplanaLodz: A dziękuję za powitanie :-) To jest jeden z tytułów "must have" dla mnie. Coś jeszcze pewnie znajdę. The Last of Us z zestawu też mi pasuję :-)
@Theos: Grałem we wszystkie części poza 4 :-) To jedna z moich ulubionych serii.