Wpis z mikrobloga

Czyniąc długą historię krótką: od paru dni obserwowałem aukcje, które na swojej ściance prowadzi Tomasz Kowal - dla swojego chorego syna.
Zaimponowało mi to, bo człowiek nie mówił tylko "Dajcie", ale faktycznie prowadził aukcje, cały czas pracując, pokazując, jak bardzo sprawa jest dla niego ważna. Pomyślałem sobie, że chciałbym go wesprzeć - jego i jego syna. Chciałbym pomóc.

Niestety, nie stać mnie na kupienie czegoś z aukcji, więc pomyślałem, że podzielę się tym, co mam i jest w jakimś stopniu "ekskluzywne" - ta ekskluzywność polega na tym, że wydawca zamknął swój sklep i Mapa Cieni nie jest możliwa do kupienia, co mnie mocno wkurza, ale - jestem posiadaczem jednego, jedynego egzemplarza autorskiego. Nie mam nic więcej - to mój ostatni. Z pieczątką. I z podpisem.

I ten właśnie egzemplarz zaoferowałem jako swój wkład. Mam nadzieję, że cokolwiek pomoże - aukcja ruszyła i kiedy piszę te słowa widzę, że ktoś już zaoferował 200zł. Za książkę.

Daję coś, co jest dla mnie niesamowicie ważnym przedmiotem i niesamowicie ważnym wspomnieniem. Znaczy dla mnie dużo więcej, niż książka, ale mam nadzieję, że Kacper - także i dzięki takim akcjom - wydobrzeje. I że będzie mógł cieszyć się książkami, grami i całą popkulturą co najmniej kolejne 120 lat - bo ja tak i dla siebie planuję :)

LINK DO AUKCJI: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=128562378151087&set=a.104631153877543&type=3&theater

#pomagajzwykopem #pomoc #wykopefekt #czujedobrzeczlowiek
Cedrik - Czyniąc długą historię krótką: od paru dni obserwowałem aukcje, które na swo...

źródło: comment_SgmLK05a2ogRHCHWBuWYgKyaF3OGkVRl.jpg

Pobierz