Wpis z mikrobloga

Więcej niż jedna osoba na pasach? Niech czekają...


@Prawdziwy_Supermen: No nie wiem, generalnie nie musisz się zatrzymywać, jeśli nikt nie wchodzi na pasy, masz tylko obowiązek zachować szczególną ostrożność. Także więc jeśli pieszy chce przejść to wystarczy, że wejdzie jedną stopą na przejście, wtedy kierowca już ma obowiązek się zatrzymać i przepuścić, ale jeśli ktoś tylko stoi obok pasów to dlaczego wszyscy mieliby się zatrzymywać.

Oczywiście jest jeszcze coś takiego jak
@mleko23:
1. Co innego 70 na zakręcie a co innego 50 po skończonej pare miesięcy temu drodze między miastowej ;)
2. Czerwone faktycznie przeginka ale STOP w niektórych miejscach traktuje jak ustąp jak widoczność dobra i się nie zatrzymuję bo po co ?
3. Jak dużo miejsca to łamię takie zakazy, w mieście obok mnie sklepk z naprawą AGD jest na osieldu oczywiście parking tylko dla mieszkańców. Było sporo miejsc a
@mleko23: Możecie mnie zlinczować, ale tyle razy już zielone gasło mi 50 metrów przed autem, że teraz to już mam na to totalnie #!$%@? i przestałem hamować. Jak się zmieszczę w dwóch sekundach, to jadę i #!$%@?ę. I tak jest kilka sekund przerwy między zapaleniem się czerwonego dla jednego kierunku a zapaleniem zielonego dla poprzecznego właśnie na takie sytuacje.