Wpis z mikrobloga

Rok temu zainwestowałem 5 tys zł w kryptowaluty, w formie eksperymentu. Chciałem sprawdzić co stanie się po roku "hodlowania" bez jakiejkolwiek ingerencji.

- 3 tys zainwestowałem w BTC,
- 2 tys w inne coiny jak (BAT, NEBL, OYSTER)

Na chwilę obecną z 5 tys zrobiło się +/- 1120 zł i tę kwotę zamierzam wypłacić na FIATY ponieważ nie widzę dalszego sensu holdowania.

Podsumowując:

- straciłem 80% kapitalu,

- przestałem być zielony w kwestii inwestowania na giełdzie,

- zacząłem skupiać się na nauce analizy technicznej i ogarnięciu psychologicznego aspektu giełdy,

- nie inwestuje już na podstawie rad czy opinii innych ludzi, bez względu na ich wiedze,

- na kontraktach CMF potrawie uzyskać stały wzrost inwestycji na poziomie 0.5-4% dziennie.

*Na screenie mój najlepszy zysk z jednego dnia na poziomie 14% zainwestowanego kapitału.*

#kryptowaluty #bitcoin
Gimpson - Rok temu zainwestowałem 5 tys zł w kryptowaluty, w formie eksperymentu. Chc...

źródło: comment_qtFiQs8yYj0SIsCtofRc4xGyDP5k6eXP.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
na kontraktach CMF potrawie uzyskać stały wzrost inwestycji na poziomie 0.5-4% dziennie.


@Gimpson: gratulacje, jesteś jednym z najlepszych traderów na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
REGULARNY 1% dziennie to w trzy latka z tych 5 tysięcy zrobisz ~270 milionów
  • Odpowiedz
@splitt: otóż nie, bo nie inwestuje wszystkiego cały czas, tylko 10tys to maksymalna kwota. Nie jest tak że teraz 10tys a za rok 350tys.

Możesz samemu uzyskać takiego wyniki, jeżeli nie chcesz inwestować prawdziwych pieniędzy to zainteresuj się papertradingiem i day tradingiem
  • Odpowiedz
@CampbellPrice: Ponieważ mój stop loss jest z reguły w granicach 1-2%, bardziej komfortowo jest mi ryzykować 100-200zl niż kilka czy kilkanaście tysięcy zł. Inwestuje w oparciu o własną analizę techniczna, co nie oznacza, że każdy trade kończy się sukcesem. To po prostu element zarządzania ryzykiem
  • Odpowiedz
@Gimpson: przy 4 proc dziennie to bedziesz miliarderem w 3 miesiace jakies. gratuluje! xd te teksty o technicznej tez niezle. xddddd
  • Odpowiedz
@K_R_S: Tak, dlatego, że to byl mój wstęp do inwestowania, w rok dużo pozmieniałem, dużo doświadczyłem, w tym porażkę, z której mogłem wyciągnąć ważna lekcje
  • Odpowiedz
@Gimpson: przeczytaj random walk down wall street. Poza tym z tym kupowaniem na gorce spekulacyjnej i 4% dziennie (liczonych od czego xd) to tak pojechales ze co tu duzo gadac.

co do technicznej - setki ziomkow po MIT siedza i pisza w pythonie algorytmy uczace sie wszystkich asset classow i ich patternow, ale ty - Polski Janusz - dasz rade ich pokonac i znajdziesz niedoskonalosc rynkowa w analizie technicznej. Moze
  • Odpowiedz
@Nuuk: Analiza techniczna to nie fizyka kwantowa. Na kontraktach CFD opartych o dźwignie na day trading idzie takie wyniki spokojnie osiągnąć. Co innego utrzymać takie wyniki konsekwentnie dzień po dniu, ale też się da
  • Odpowiedz