Wpis z mikrobloga

Rok temu zainwestowałem 5 tys zł w kryptowaluty, w formie eksperymentu. Chciałem sprawdzić co stanie się po roku "hodlowania" bez jakiejkolwiek ingerencji.

- 3 tys zainwestowałem w BTC,
- 2 tys w inne coiny jak (BAT, NEBL, OYSTER)

Na chwilę obecną z 5 tys zrobiło się +/- 1120 zł i tę kwotę zamierzam wypłacić na FIATY ponieważ nie widzę dalszego sensu holdowania.

Podsumowując:

- straciłem 80% kapitalu,

- przestałem być zielony w kwestii inwestowania na giełdzie,

- zacząłem skupiać się na nauce analizy technicznej i ogarnięciu psychologicznego aspektu giełdy,

- nie inwestuje już na podstawie rad czy opinii innych ludzi, bez względu na ich wiedze,

- na kontraktach CMF potrawie uzyskać stały wzrost inwestycji na poziomie 0.5-4% dziennie.

*Na screenie mój najlepszy zysk z jednego dnia na poziomie 14% zainwestowanego kapitału.*

#kryptowaluty #bitcoin
Pobierz Gimpson - Rok temu zainwestowałem 5 tys zł w kryptowaluty, w formie eksperymentu. Chc...
źródło: comment_qtFiQs8yYj0SIsCtofRc4xGyDP5k6eXP.jpg
  • 47
@Nuuk: wlasnie obadalem tego twojego gutierexa na youtubie. Oczywiscie, ze chlop cos sprzedaje, moglem to zalozyc z zamknietymi oczami, ze nabiera ludzi na kursy itp gowna. Pomysl chlopie logicznie, po co komus bawic sie w youtuby, promowanie sie, sprzedawanie kursow itd. - kiedy mozna o wiele wiecej zarobic jesli rzeczywiscie jest sie takim kozakiem jak opowiadasz ;) Mnostwo jest takich ziomeczkow na youtubie, kazdy z nich to kretacz i naciagacz -
@Gimpson: jakims cudem zegar sie nie rusza a reszta platformy sobie dziala? xd spoko. Wierz dalej, raczej ratunku nie widze, najlepiej kup kurs :)
@Nuuk: Masz tam setki innych filmów na których wszystko widać, nikogo nie bronie, ale facet robi robotę rzetelnie. Sprawdź dokładniej, bez pochopnych opinii czy stereotypów o "guru" na którego gość się nie robi
@Gimpson: genialne, stracić 4k i się z tym pogodzić, żeby odzyskać 1000zl. Czy te 1k pozwoli Ci zmienić zycie? Ja bym porzucił te 1k odzysku i zostawił btc bo nigdy to nie wiadomo co będzie z krypto za 10lat a myśl, że straciłem szanse na coś wielkiego za marne 1k nie dawałaby mi spać.