Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Latałam kiedyś trochę w #warthunder i zainstalowałam sobie teraz, żeby wypróbować czołgi. Jak to jest możliwe, że mnie na 8 lvlu matchmaking rzuca z ludźmi na 100 lvlu gdzie mają rozegrane po x tysięcy bitew? (°°
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@709009: Po prostu nie jestem mentalnym debilem i gram na tym tierze i taką nacją jaka mi w danym momencie odpowiada. Robię dzienne zadania Brytyjczykami na III erze, a potem przesiadam się na coś wyższego, aby odpalić zaległe boosty. Rozumiem, że ty musisz każdego dnia odbierać przekaz z Moskwy, aby grać na wysokim tierze? Fajne masz życie i podejście do tej gry.

@KCPR: Bardziej papierowe czołgi nie wybaczają
  • Odpowiedz
@709009: wyzywali cię :D
Ja jak nazbierało mi się kasy na komie, to kupiłem sobie za to golda, a za golda czołgi premium i czasem noobie na wyższych poziomach, to się ciskają ćwoki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: Czytanie ze zrozumieniem nie pykło ci. Ja mówię o gościach z 5k+ bitew nabitych z czego połowa to tier pomiędzy 1.0 a 3.3
To są zwykłe nooby ze statami nabitymi na słabych graczach i konsolowcach. Wystarczy na takich w profil popatrzeć i wychodzi zawsze, że na bt-7 k/d ponad 2 a na isach już 1 XDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: To jest gra. Noob to gracz, który swoim zachowaniem nie pozwala innym normalnie grać. Gość męczący nowych jest zwykłym noobem bez rigczu
  • Odpowiedz
@KCPR: Noob to osoba niedoświadczona w danej grze. Jeśli na niskim tierze obrywasz od gracza, który ma 8K bitew za sobą i z tego powodu płaczesz to raczej ty jesteś noobem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: Wiesz co to smurf? WT pozwala na smurfienie bez żadnych problemów. W normalnych grach masz jakieś elo i grasz z ludźmi na swoim poziome. Tutaj? Gracz, który gra codziennie od 5 lat gra z ludźmi grającymi od tygodnia. Gdzie tu sens i logika? Bo czołgi te same? W szachach pionki są zawsze te same, ale nie będzie miał ktoś kto ledwo zna zasady żadnych szans z człowiekiem, który gra
  • Odpowiedz
@KCPR: tak tak... gracze z 100 lvl to niech tylko grają jetami i modern tankami bo NOWI GRACZE nie mają równych szans... xD Poza tym jeśli ktoś lubi grać na niskich poziomach i czerpie z tego powodu radość to niby dlaczego miałby tego nie robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@709009: no to skoro mają być równe szanse to najlepiej zostawmy w grze tylko po
  • Odpowiedz
@709009 Juz nie przesadzaj. To nie lol czy dota gdzie trzeba setki godzin by być dobrym. Pograj trochę na arcade, naucz się gdzie celować dzięki temu krzyzykowi, poznaj mapy a dopiero potem na realistic. Na arcade ten doświadczony gracz nie ma jakiejś przewagi z kosmosu.
  • Odpowiedz
W szachach pionki są zawsze te same, ale nie będzie miał ktoś kto ledwo zna zasady żadnych szans z człowiekiem, który gra latami.


@709009: Czyli Kasparow jest noobem, bo potrafi grać? Nie kompromitujcie się noobki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: O czym ty w ogóle mówisz? Chyba nic nie zrozumiałeś. Ja jestem noobem, bo gram w to od tygodnia, a inni gracze to wykorzystują dla jakiejś śmiesznej satysfakcji, że zabrali dziecku cukierka. To jest po prostu żałosne. Dla ciebie skill nie gra roli? xD No to pozdro, temat skończony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arado-Akbar: @Misjonarzz: Po co w to w ogóle gracie skoro nie trzeba żadnego skilla? Krzyżówkę sobie rozwiążcie. Tryb arcade to jakieś nieporozumienie. Nie widzisz przeciwnika, ale widzisz jego nick. Ta gra to jakieś nieporozumienie, chyba sobię odpuszczę i zagram w coś co ma sens.
  • Odpowiedz
@709009 Nie gram w arcade ale przecież napisałem, że na początek to najlepsze rozwiązanie by poznać mapy i mechanikę bez frustracji. A na realistycznym skills juz wypada mieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Po co w to w ogóle gracie skoro nie trzeba żadnego skilla?


@709009: Co takiego? gdzie to niby napisałem? xD


Nie ty, tylko
  • Odpowiedz
@709009:Nie oczekuj elo w grze, w którą gra 30 000 - 60 000 ludzi w jednym momencie i którzy są rozrzuceni po 10 różnych trybach. To nie zadziała. Poza tym, jak stare dark soulsowe powiedzenie rzecze. Git gud. Ta gra naprawdę nie jest skomplikowana. Dołącz do jakiegoś dywizjonu, niech ludzie Ci wytłumaczą co i jak i już. Ostatnio kumpla wciągnąłem. Po miesiącu już wymiata.

A tak z innej beczki, dlaczego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@khurghan: Powinno cię wtedy matchować z graczami na 100 lvlu. Jak widać od groma gra na tych niskich rankach. Gram tylko realistic teraz.
  • Odpowiedz
@709009: Nadal, jest za mało graczy. Poza tym, są z tym dodatkowe problemy, na przykład gracze grający tylko w samoloty. Czy taki gracz jest równy skillem w czołgach z graczem, który gra tylko w czołgi? Obaj mają lvl 100 tylko grają w inne części gry.
  • Odpowiedz