Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Latałam kiedyś trochę w #warthunder i zainstalowałam sobie teraz, żeby wypróbować czołgi. Jak to jest możliwe, że mnie na 8 lvlu matchmaking rzuca z ludźmi na 100 lvlu gdzie mają rozegrane po x tysięcy bitew? (°°
  • 48
  • Odpowiedz
@709009: Levele się nie liczą. Jeśli ktoś ma 100lvl i gra na low tierze to znaczy, że i tak jest noobem z 1000 bitew na jakimś m22 lub bt-7 XD
  • Odpowiedz
@Misjonarzz: Bo takie nooby grają na niskich tierach po to by mieć przewagę nad nowymi graczami (znajomość mapy, pojazdów, mechaniki gry) a na wyższych tierach dostaną w #!$%@?ę, bo tam już mapki inne, gracze nie są głupi i taki majster nie da rady zrobić tylu fragów co na 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@709009: Otóż nie. Maszyny mi się bardziej podobają. Przeważnie mają pancerz, który coś odbija, dużo szybciej ma się wszystkie modyfikacje. A wysoko to idzie to jak krew z nosa i prawie zawsze pada się na hita.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Uaimmiau: WoT lepszy? Nigdy nie próbowałam. Da się grać za darmo?
@Misjonarzz: Nie wiem jak to działa. Ale ja zawsze padam na hita a zazwyczaj przeciwnikom nic nie robię ( _) Jak działa ten matchmaking? Czasem dostaje order za zniszczenie czołgu 2 tiery mocniejszego. Więc nic nie rozumiem ()

@Zakopczak Co miałam pisać?
  • Odpowiedz
@709009: Może być max różnica 1 punktu w BR. Z czasem nauczysz się kątować pancerz ale wiadomo, nie każdy czołg się do tego nadaje. W menu obczaj sobie pancerze czołgów na które trafiasz najcześciej i zobacz słabe punkty tym protection analysis. No i graj, graj i graj ;)
  • Odpowiedz
@709009 wot jest przedewszystkim całkowicie inny-w wt najważniejsza (i najfajniejsza) jest realistyka, więc jako czołgowy świr się zakochałem:) WoT jest jak najbardziej darmowy, a jego największym atutem (i minusem zarazem) jest mechanika pasków życia i rng (random number generator). W wota gram od 6ciu lat (sporadycznie) i z chęcią wracam, ale rozwalanie wrogów w wt jest dużo bardziej satysfakcjonujące ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@709009 co do mechanika losowania w wt to podczas losowania patrzy na br (battle ranking) najsilniejszego czołgu i dobiera ci +-1 czyli możesz walczyć z czołgami maksymalnie o 1br większym (oczywiście jeżeli masz jeden czołg z br 3 a drugi z br 1.2 to możesz nim grać)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: Ta a czymże jest przyjemność grania na niskich tierach? Wynika ona tylko i wyłącznie z przewagi nad większością graczy, bo są to gracze nowi i konsolowi.
  • Odpowiedz