Wpis z mikrobloga

@menstruacyjnakaszanka: Juz pomijajac te psy, ale kiedy widze osobnika starszego niz 15 lat n------------o tymi petardami po okolicy, to wiem, ze bankowo cos jest z nim nie tak. Wiec w sumie nie wiem do kogo adresowany jest ten mem. Moze wydrukuj go i rozwies w okolicznych podstawowkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@menstruacyjnakaszanka: Jaki bidny mentalnie jesteś.
Mam psa, znajdę po ciężkich przejściach co się boi huku, wody, ludzi, wychodzi w tym okresie tylko 2 razy dziennie i na bardzo krótko. Boi się ale wychodzi, bo ma więcej rigczu niż autor tego gównianego mema i wszyscy go plusujący.
Jednocześnie jest bardzo kumaty jak to kundel i gdyby nie przelęki mógłby startować w obi.
Gx
  • Odpowiedz
@Gixaar: Prawda jest taka, ze to jest jedyny dzień w roku kiedy można legalnie postrzelać z pirotechniki. A ludzie tacy jak ty przezywaja to chyba bardziej niż te zwierzęta. Jest możliwość, ludzie maja ochotę to robić to robią i raczej jest im bardzo wszystko jedno, ze twój pies się boi xD
  • Odpowiedz
@Bekrasit: Ja nie mam problemu z ludźmi strzelającymi w święta, pies z tym żyje od 11 lat w dodatku to nie jest jego jedyny przelęk, tak już jest, trudno, więcej się mu nie da pomóc.
Natomiast mem jest agresywnie debilny i nie wiem co ma na celu, zantagonizowanie psiarzy z fanami pirotechniki?

Gx
  • Odpowiedz