Wpis z mikrobloga

Mireczki pijcie ze mną kompot, właśnie jechałem za pijanym kierowca, zadzwoniłem na bagiety i go śledziłem do przyjazdu patrolu (òóˇ) zatrzymali gnojka!! Jednego potencjalnego zabójcę mniej na drodze. Wszystko działo się w #krosno do zatrzymania doszło na skrzyżowaniu podkarpacka/ czajkowskiego na wysokości stacji cicrcle K #policja #polskiedrogi #chwalesie
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brawo, bardzo dobra postawa. Namierzyłeś go i jechałeś za nim, aż go zatrzymali. Bo często bywa tak, że jest zgłoszenie "A PROSZE PANA BO JEDZIE PIJANY PRZEDE MNA TAKIM SREBRNYM DUZYM DROGA KRAJOWA 1234" i potem ten co za nim jechał skręca na swoją wioskę, a ty szukaj wiatru w polu.
  • Odpowiedz
Też niedawno zgłosiłem pijanego kierowcę, niestety musiałem zjechać po kilku kilometrach ale dostałem info od znajomego, że policja zatrzymała wioskę obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BiesONE: I to jest bardzo dobra postawa, niestety wielu dzwoni, nie poda szczegółów pojazdu i sobie jedzie w swoją stronę. A potem p---------e "ZGŁOSIŁEM I TE NIEROBY JAK ZWYKLE NIC NIE ZROBIŁY", tak jakby przy każdej drodze stał patrol tylko czekający na takie zgłoszenie.
  • Odpowiedz
  • 88
@niebiesko-niebieski: nie mogłem już edytować. Byłem cały czas na linii z dyspozytorem, na bieżąco informowałem go na jakiej drodze jesteśmy, ulicy i jakie skrzyżowania przejeżdżamy opisując szczegółowo np. Stoimy na czerwonym świetle skrzyzowanie ulic XYZ, jedziemy w kierunku miejscowości XXX, właśnie minęliśmy zjazd z obwodnicy na osiedle XYZ itp właśnie sprawdziłem w rejestrze cała akcja trwała 6minut od połączenia z dyspozytorem aż po zatrzymanie.
  • Odpowiedz
  • 6
@Wejszlo: zgłaszałem anonimowo, nie podałem imienia i nazwiska ani to jakim autem jadę, ale patrole dostały cynk ze trzymam się za nim jako pierwszy pojazd wiec jak się pojawili za nami i wbili pomiędzy mnie a pijanego podziękowali awaryjnymi a ja zjechałem na prawoskręcie na parking obok. Czerwony pijany , niebieski bagiety i czarny ja i zjazd na parking o którym była mowa.

Nie potrafię lepiej na telefonie tego rozrysować
BiesONE - @Wejszlo: zgłaszałem anonimowo, nie podałem imienia i nazwiska ani to jakim...

źródło: comment_XEigpVNWq4uTWU1ZAqS8Z0djOPGS5j7r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Wejszlo: obserwując sytuacje z tego parkingu widziałem jak go zawineli do radiowozu a jego autem na parking z którego ja obserwowałem wjechał policjant i drugi radiowóz z pijanym kierowca
  • Odpowiedz
@BiesONE: o, to patrz. Nie wiedziałam, że mogą sami pojechać czyimś samochodem. Chociaż w sumie to nie wiadomo czy mogli xD
Ale fajnie, że zareagowałeś.
Wiesz, lepiej się nie pokazywać bo nie wiadomo kto to jest, jeszcze zapamięta twoje numery i by się okazało, że to jakiś kibol i miałbyś problemy.
  • Odpowiedz
  • 6
@Sniper512: brakowało mu kontroli nad pojazdem jechał od prawej strony do osi jezdni i wykonywał chaotyczne ruchy, człowiek rozmawiający przez tel lepiej zapanowałby nad telefonem.

@Mirekzkolega: poniekąd byłem zagrożeniem, ale ze zdecydowaniem lepszym czasem reakcji w konkretnej sytuacji z trzeźwym umysłem
  • Odpowiedz
@BiesONE gratuluję postawy! Ale tutaj taki protip dla Ciebie. Od kiedy zostal wprowadzony obowiązek rejestracji karty sim w telefonie i każda ma przypisanego właściciela w dyspozytorni na ekranie jest napisane imię i nazwisko osoby dzwoniacej. Nie jest się już anonimowym. To tak na przyszłość :)
  • Odpowiedz