Wpis z mikrobloga

  • 2857
Mama pokazała mi pamiątkę po moim śp. pradziadku: Książkę która pisał w latach osiemdziesiątych, dokładnie 669 stron. Książka mówi o jego rodzicach, czasach powojennych, jak żył itp. Znajdują się też takie smaczki jak: jak się żyło podczas wojny, kontakty z czerwonymi i Niemcami. W komentarzu przykładowe strony. Jeśli będzie zainteresowanie to wkleję więcej.

#historia #biografie #zycie #ksiazki #ciekawostki #polska #gruparatowaniapoziomu
Chicoxxx66 - Mama pokazała mi pamiątkę po moim śp. pradziadku: Książkę która pisał w ...

źródło: comment_9fVdWwvSA9DlxHBFgPGOkplibygKbiTw.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja:

Moje zdanie będzie odmienne. Mam podobny przepisnik po prababci. Nie wydaję go, ale jeżeli miał bym wydać, wydał bym w formie obecnej - kopie rękopisu. Dla mnie taka książka ma większą wartość niż przepisana ładniusią czcionką.


Ma większość wartość w szufladzie, zjadana przez karaluchy? Bo długopis to taki romantyczny jest?
  • Odpowiedz
Mam na pulpicie pdfa z pamietnikiem dziadka jednego z mirkow w ktorym opisuje swoja emigracje do USA i czasy wojny.Nawet chcialem go tu wkleic ale pdf nie wchodzi
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: jakiś czas temu pożyczyłem maszyne do pisania Łucznik. Napisałem już 14 stron, narysowałem dwa rysunki przedstawiające mój tatuaż i naszą działkę. Wszystko z myślą o dzieciach i wnukach, żeby za te 20 lat przeczytali co ojciec porabiał, i zresztą oni sami. Staram się pisać co 2-3 dni. Zawsze zaczynam od daty, dnia tygodnia i godziny, np. 27 październik, wtorek, 18:30. Żonę tak wciągnęło czytanie, że nie może się doczekać
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Sary publikuj to, e-book, fizyczna książka, to się może sprzedaż serio. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to pamiętnik normalnej osoby a nie jakiegoś znanego pisarza. Jak wydasz to wołaj - kupię od razu.
  • Odpowiedz