Wpis z mikrobloga

  • 2857
Mama pokazała mi pamiątkę po moim śp. pradziadku: Książkę która pisał w latach osiemdziesiątych, dokładnie 669 stron. Książka mówi o jego rodzicach, czasach powojennych, jak żył itp. Znajdują się też takie smaczki jak: jak się żyło podczas wojny, kontakty z czerwonymi i Niemcami. W komentarzu przykładowe strony. Jeśli będzie zainteresowanie to wkleję więcej.

#historia #biografie #zycie #ksiazki #ciekawostki #polska #gruparatowaniapoziomu
Chicoxxx66 - Mama pokazała mi pamiątkę po moim śp. pradziadku: Książkę która pisał w ...

źródło: comment_9fVdWwvSA9DlxHBFgPGOkplibygKbiTw.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@Butelczynski: Ja też mam bardzo podobny styl pisania (np. zapis liter c czy b), a jestem o wiele młodszy :D W sumie to miałem, bo ostatnio dokładnie w taki sposób pisałem chyba w gimnazjum (te charakterystyczne duże L czy T), ale potem np. wiele tych "pofalowanych" dużych liter zamieniłem na bardziej przypominające drukowane :D
  • Odpowiedz
Pamiątka super, ale z wydawaniem tego bym się nie rozpędzał.Według mnie w obecnej formie to jest nieczytelne. Dziadek pisał chaotycznie, dziwnie składając zdania. Części myśli chyba nawet nie kończąc. w niektórych miejscach mam problem ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz