Wpis z mikrobloga

  • 2
@Variv mam juz prawie 27 lat


@heathermatarazzo wykopfejs.jpg. Generalnie należałoby nie przecenić atrakcyjności jako wartości. Im bardziej się na niej skupiasz tym bardziej będziesz odczuwać jej brak. Jej wiele innych cech, które są istotne w życiu człowieka. Radzę postarać się zacząć dostrzegać bardziej inne cechy.
  • Odpowiedz
@heathermatarazzo: szczerze, nie mam >180 cm ryj taki sobie a nie odczuwam zazdrości recepta zbuduj poczucie swojej wartości- psycholog i myśl o sobie pozytywnie zobaczysz to pomoże !! Pamiętaj gusta są różne! Dla mnie i wierz mi nie jestem sam gdy kobieta jest pusta głupia to choćby najpiękniejsza by była fizycznie od razu przestaje mnie interesować! Nie martw się rzeczami na które nie masz wpływu !!!
  • Odpowiedz
@heathermatarazzo: rok temu dla mnie było niemożliwe ważyć mniej niż 80 kg jeździć na łyżwach nurkować a dziś ważę 76kg zapieprzam na łyżwach szykuje się na naukę jazdy na nartach nurkuje na 20 m planuje rejs dookoła Norwegi wiec nie pierdziel że niemożliwe !!
  • Odpowiedz
@heathermatarazzo: jesteś rozowy pasek to weź się zrób trochę. Zrób sobie włosy fajnie makijaż i się ubierz. Nic nie poprawia samooceny lepiej jak makijaż i inne kobiece szcztuczki upiększania się
  • Odpowiedz