Wpis z mikrobloga

@smyl: konserwatywny liberalizm, mówi ci to coś? gospodarka najlepiej działa jeżeli jej wartością wiodącą jest wolność. w kwestiach obyczajowych sprawa wygląda spełna inaczej - społeczeństwo funkcjonuje najsprawniej jeżeli kierują nim zasady wyznawane od wieków, a które zniekształciły się w ostatnim stuleciu w skutek działań lewactwa.
doucz się i poczytaj np. rothbarda zamiast wysyłać nieprawdziwe, przez to nieśmieszne, memy.
@smyl:
Mnie to triggeruje w #!$%@? xD, ale to nie znaczy, że uważam, że nie ma w tym racji. Jestem gotowy cierpieć w słusznej sprawie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@smyl: ale czy wolnorynkowość w stosunku do kobiet/miłości to to samo co do produktów w sklepie i pracy? czy wolnorynkowiec mając żone bierze rozwód gdy znajdzie ładniejszą dupeczkę? nie sądzę
@Herubin:

Wykop przeszedł z pozycji wolnorynkowej do socjalistycznej.


O czym ty bajdurzysz? Wykop od prawie zawsze był siedliskiem prawaków, co można zaobserwować w postaci wykopywanych znalezisk. Gdzie ty widzisz socjalistów? Inb4: hurr durr PiS to socjaliści!!!!oneone xD

W dodatku większość neuropy to liberałowie, prawdziwe lewactwo siedzi na tagach typu #antykapitalizm i jest ich garstka
to są ostatnie 2 lata, gdy Wykop przeszedł z pozycji wolnorynkowej do socjalistycznej. Te #!$%@? z tagu #przegryw idealnie obrazują wygląd socjaluchów.


@Herubin: oni przecież nawet postulują coś takiego jak "seks socjalny"/"równy dostęp do seksu".

Był już marksizm gospodarczy. Obecnie na świecie są próby wciskania marksizmu kulturowego ale czy może być większy lewak niż ktoś kto lansuje marksizm seksualny? xD
@JulienSorel: Wiadomo PiS to typowy kapitalizm sprzeciwiający się proletariackiej rewolucji xD Nacjonalizacja wszystkiego, kolejne ograniczenia prowadzenia działalności, prawo pierwokupu ziemi rolnej przed stronami transakcji. typowy kapitalis xD

Same wykopki ciągle pieprzące o złych prywaciarzach złodziejach też przykładni libertarianie.
@smyl: nie wiem czy wiesz, ale państwo musi istnieć choćby do ochrony granic, jak nie rozumiesz drugiej strony to sie nie wypowiadaj, ja o lewakach nie mówię nic czego nie jestem pewny, ale lepiej #!$%@?ąć śmieszny obrazek i czekać na lajki.