Wpis z mikrobloga

Albo #audi a4 b6


@martek-77: zależy co rozumiesz "sensowne". Sprawne i nadające się do (w miarę) bezproblemowej jazdy? Pewnie da radę, jakieś 2.0 w benzynie się znajdzie, szyby na korbki, zwykłe stołki itd. Wypasione ale po przygodach i z widmem częstego odwiedzania mechanika? Pewnie też. Wypasione i bezproblemowe - raczej nie.
@Mithrindil: ostatnio do poniedziałkowego dzwona jezdzilem focusem mk2 z 1.8 tdci, 2 el. szybami i reczna klima. Tutaj chodzi mi o tanie, sprawne, bezawaryjne jezdzenie w troche lepszym komforcie bo robie cirka 30k km rocznie
@martek-77: mam 1.9 jedyne co się zepsuło to ciągle świecący check - zbyt uboga mieszanka, z innych rzeczy przed kupnem była robiona uszczelka pod głowico ( ͡º ͜ʖ͡º) tak to raczej żadnych awarii nie pamiętam padł silniczek od wycieraczek raz, pali do 8l bez oszczędzania
@Larkin21: no kumpel mial mi rok temu sprzedac juz po robieniu upg ale z gazem wyszloby z 14k za biedawersje więc kupiłem foke za 9, zorientuje się czy coś takiego można wyrwać. Masz gaz? Sam zakładałeś czy kupiłeś w podtlenku?
@martek-77: nie nie bez gazu, kupiłem za 9 k jakieś dwa lata temu wg papierów jestem drugim właścicielem od nowości, pali wg mnie nie dużo więc zrezygnowałem z zakładania gazu bo mi się nie oplaca, wersja raczej podstawowa el szyby tylko przód, czujniki parkowania klimatyzacja
to musiałbym kupić coś z 2000 roku, golfa 4 albo leona. Nie widzę w tym jednak sensu, miałem leona w 1.6 sr z 2000 roku, w porównaniu z focusem to zupełnie inna szkoła projektowania auta. Już bym wolał kupić znowu focusa 07-08 rok
@martek-77: #!$%@? zamienniki tak, te dobre to już nie są tanie. Nie zapominajmy, że każdy renomowany warsztat bmw często korzysta z ori części, bo nie zawsze zamienniki są dostępne. Tzn. w jakości takiej jak ori, żeby dać gwarancję.
Co sprawia, że takie auta jak e46 są #!$%@? do cna, cebulaki kupują i oszczędzają.