Wpis z mikrobloga

@abc3 @kejkej Byłeś, widziałeś, nie wiem masz ich papiery czy co, #!$%@? byle #!$%@?ć. Wiadomo, że wszedzie są #!$%@? co atakują ludzi i niszczą wszystko, w Polsce też. Najśmieszniejsze jest to, że statystyczny Polak robak nie może kupić sobie tych butów ani tego telefonu bo go nie stać a ludzie co nie mają swojego Państwa dostają to za free. Więc zastanówcie się może nad naszym podwórkiem a dopiero później patrzcie na inne.
@Cruise: ale kolego ja mam takie same zdanie o polskich śmierdzielach siedzących na zasiłku i żerujących na 500+ - masz sprawne ciało i ręce won do pracy, bo zasiłek to plucie w twarz ludziom uczciwie pracującym. Oczywiście całkowicie socjalu nie można pozbawić społeczeństwa, bo są różne sytuacje wypadek, kalectwo, niezdolność do pracy. Tylko chodzi o, to że po pierwsze jak uciekasz przed wojną to uciekasz do najbliższego kraju i jak praktycznie
@jakostobedzie No dobra ale to co Ci ludzie mają żyć w biedzie i nędzy, nie wolno im korzystać z życia i szansy która ktoś im dał? To jest tak chora skrajność, że to szok, socjal jest przecież po to, żeby ludzie mieli lepiej w życiu, żeby mogli kupić rzeczy na które ich normalnie nie stać, socjal raczej w każdym kraju działa podobnie, pytanie czy dany kraj na to stać a wiemy dobrze,
@Cruise: nikt im nie broni korzystać z życia, tylko nie kosztem innych. Kosztem tego, że muszą pracować na nierobów, którzy nie uciekają przed żadną wojną tylko wykorzystali szansę żeby uciec ze swojego koziogradu i żyć na krzywy ryj i szerzyć swoje wspaniałe zwyczaje. Jakim #!$%@? uchodźcą xD osoba, która na skutek uzasadnionej obawy przed prześladowaniem z powodu swojej rasy, religii, narodowości, przekonań politycznych lub przynależności do określonej grupy społecznej zmuszona była
@Cruise: Byłam i widziałam.. I nie wyobrażam sobie żyć w takich miejscach gdzie wychodzę z domu i boje się o siebie. Bo jedynie strachem można nazwać to co towarzyszyło mi w Paryżu czy Brukseli. I nie chce tego w Polsce - dla moich dzieci..