Wpis z mikrobloga

Mirki, co się właśnie odjaniepawliło przy automacie z żarciem xD

TL;DR


Chciałem kupić herbatniki w automacie.
Podchodzę, przykładam kartę i wybieram herbatniki. Pierwsza paczka się zaklinowała i nie spadła(pic rel na dole). Pojawił się komunikat: "nie pobrano środków z karty". Myślę sobie, że jak kupie drugą to zapłacę raz i wylecą 2 xD
No to kupuje drugą za monete 2zl. Pierwsza spadła ale ta druga się zaklinowała, a automat w międzyczasie wydał resztę. Cebula nie pozwoliła odpuścić darmowej paczki, więc kupuje trzecią xD Place kartą za trzecią i ta trzecia dociska do szyby tą drugą i nie wylatuje żadna xD Znowu komunikat że nie pobrano środków. No to kupuje czwartą. Chciałem przyłożyć kartę, ale patrzę że jest napis "Card credit: 5 PLN" czyli, tak jak już byłaby przyłożona karta wcześniej xD No to wybrałem numer herbatników i zadziałało. Wyleciały wszystkie xD Schylam się i wyjmuje paczki. Wyciągam i coś się nie zgadza. Powinny być 4, a ostatecznie było 5 xD Nie wiem jakim cudem
Sprawdzałem przed chwilą konto i z karty nie pobrało żadnych środków xD
W ten sposób za 5 paczek zapłaciłem jedynie 1,20zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #truestory #takbylo #heheszki #herbatniki #jedzenie #chwalesie #czujedobrzeczlowiek
K.....l - Mirki, co się właśnie odjaniepawliło przy automacie z żarciem xD

TL;DR
SPO...

źródło: comment_CjhXjrhp96gU7FIbowlge1ww09rEsBtb.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Kubul: jednym słowem limit szczęścia z życiu #!$%@?łeś na herbatniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i pewnie jeszcze popijesz je kawą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kubul: u mnie automaty mają zabezpieczenie, że gdy przedmiot nie spadnie to się blokuje i kolejny raz nie są się wybrać. Lecz wystarczy zresetować maszynę i dalej działa :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kubul: u mnie w pracy codziennie się tak coś blokuje. Wtedy podchodzę ja i wiem jak potrząsnąć jednym ruchem automatem i mam takiego batona za free. Xd czasem na każdej przerwie xd
  • Odpowiedz