Wpis z mikrobloga

@Gaya_Deguchi: Ma, za pierwszym razem ostatnie pół godziny wymęczyło mnie trochę, ale już za drugim patrzyłem dużo przychylniej. Spokojnie 7/10 bardzo przyjemna zabawa, choć no nie bezbolesna, ale to już kwestia subiektywna.
@sejsmita: tak, końcówka przynudza i wali głupotami, ale całość o dziwo oglądało się nieźle. Taki Predator dla nastolatków. Jako odmóżdzacz sprawdza się, ale jako film z serii Predator nie za bardzo. Nie mniej, akcja bez większej treści, nie zaskakuje niczym ciekawym, nie tworzy własnego klimatu. Parę dobrych tekstów, ekipa nie drażniła (spodziewałam się czegoś dużo gorszego). Odwołania do oryginału lekko wymuszone i niepotrzebne. Ode mnie 6/10
@Gaya_Deguchi: Mnie babka wkurzała, na siłę postać, i na siłę ją przypakowali. Byłoby lepiej bez niej. Szkoda, że raczej nie będzie następnego, bo pomysłów na rozwój serii jest mnóstwo w tym filmie i kierunki mi się podobają. Nierealne raczej, jeśli powstanie następny to na górze zjedzą własne gówno byleby tylko był klonem pierwszego preda.
@sejsmita: już nawet o babce nie zaczynam, bo na to przyjdzie czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak i o dzieciaku super naukowcu

wolałabym, żeby nie bili zdechłego konia, dali klasykom pozostać tam gdzie są i zaczęli tworzyć nowe pomysły
wystarczy inna rasa, a nie Predki, i film mógłby zaczynać nową fajną serię
no ale, cringu mocnego nie było w kategorii "obejrzę i zapomnę"
@Gaya_Deguchi: No ale to właśnie Black upichcił - pomysł na rasowe konflitkty, zagłada ziemi itd z tego można zrobić cokolwiek się chce i ile się chce. i na pewno byłoby tam miejsce na wyważony cichy horror w duchu jedynki niestety chyba niedoczekamy
A dzieciak był fajny, polecam "Kod Merkury" z Willisem, jeśli nie widziałaś. :)