Wpis z mikrobloga

Drogi Mirki & Miruny polecicie jakis krem pod oczy? na dzien najlepiej. cena praktycznie nie gra roli bo raz na pol roku mozna sypnac hajsem :P EDIT: zwykle uzywalem ginzing ale chce sprobowac czegos nowego #kosmetyki #pytanie #pytaniedorozowychpaskow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiir maskujący? To korektor weź. Ja uzywalam i na noc, i na dzien. Mnie, ekstremalna alergiczke w temacie kosmetykow nie uczulal. A moje wiecznie opuchniete oczy były mi wdzieczne :D
  • Odpowiedz
@fiir: ja polecam sesderma, a jak chcesz zredukować cienie pod oczami bez użycia korektora to polecam albo trzymać krem pod oczy w lodówce co trochę pomaga (cudów nie ma) albo żelowe płatki pod oczy.
  • Odpowiedz
@fiir: no akurat resibo są legitni, jak boisz się brać w ciemno to jak wyślesz do nich list z kopertą zwrotną to przesyłają próbki. Ja mogę polecić też mokosh (chwalone przez moją ciocię 50+ wcześniej przetestowala masę produktów głównie tych z wyższej półki i min. sephory). A trzymanie kremu pod oczy w lodówce to bardzo dobry tip.
Ewentualnie możesz przetestować coś tańszego (IMHO cena != jakość) i jest to isana
  • Odpowiedz
  • 0
@Spajkodron3000: sesderma platki czy krem pod oczy?te platki pomogą na dłużej czy raz w miesiącu trzeba 100pln wyłożyć ? @klebsiella: dzięki wielkie :) @StaryZdzich: miałem kiedyś roller z loreala; uwielbiałem go używać w robocie jak oczy zmęczone, a jak wyglada mokosh vs resibu, co lepsze?
  • Odpowiedz