Wpis z mikrobloga

  • 1
@peszmerd żaden z przepisów bhp nie został przeze mnie naruszony, warunki pogodowe w mojej pracy nie dotycza przepisów bhp, miana koła w wyjątkowych sytuacjach owszem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter w trakcie dyżuru najechałem na śrubę jadąc gdzieś po jakiejs drodze starej, więc OC nic by nie dało, co innego jakbym oleju nie sprawdził i silnik zatarl wtedy bym pretensje mógł mieć do siebie. Opona zapasową jest na takiej platformie z tyłu karetki pod spodem żeby ją odkręcić pod plastikowymi zalsepkami z tyłu wozu w zderzaku są schowane śruby które zwalniają koło zapasowe, między śruba a brzegiem plastikowego zderzaka było
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter wiem co to OC dla tego napisałem że nic by nie dało jo sytuacja zdarzyła się w trakcie dyżuru, często jeździmy po miejscach gdzie leży różny syf na drodze czy przy wypadku, Torowiska, melinkarskie osiedla więc ta opona to nie jest coś niesamowitego xD, mamy kontrolke przekazania kierowców i ratowników, są tam poziomy płynów ważność ubezpieczenia etc. Na sytuacje które się zdarza w trakcie pełnienia dyżuru nie mamy wpływu czasami
  • Odpowiedz