Wpis z mikrobloga

  • 8
@wonsz_smieszek w większości miast kierowca jest ratownikem i ma tylko uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, w ciągu dnia bym pojechał na wulkanizacje, a tak sam musiałem żeby była zdolna do jazdy cała noc :f
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: nie piszę, że kierowca nie jest ratownikiem, tylko się dziwię, że jest mechanikiem:) Spodziewałbym się flotowych rozwiązań, przecież system jest organizowany na poziomie województwa, to już trochę pojazdów jest.
  • Odpowiedz
  • 66
@SanchezYZF ale to jest gowno. Tyle rzeczy od nas wymagaja :/

Ja to chyba bym to #!$%@? i powiedzial "nie da sie" i ch.

21 wiek ratownik medyczny najbardziej wyksztalcony w europie. Sprzataczka i mechanik.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: system jest organizowany na poziomie województwa. Natomiast flota i jej serwis na poziomie dysponenta. Wojewoda nie odpowiada i nie uczestniczy w ustaleniach dotyczących ubezpieczenia, assistance, etc. może wskazać kierunek rozwoju systemu lub wytyczne do obsługi zdarzeń i wyjazdów. Może też dać narzędzia (łączność, tablet, GPS, drukarka, etc.)
  • Odpowiedz
służba zdrowia


@dobrzecisiewydaje: nie ma już od dawna służby zdrowia

@mattpoz: a ja uważam, że zastana sytuacja jest winą @SanchezYZF: bo widzę że to oznaczenie zespołu, który jeździ w systemie. Zgodnie z umową z NFZ dysponent (firma zatrudniająca OPa) musi zapewnić zastępczy pojazd w każdej godzinie dnia.
  • Odpowiedz
@insystem tez sie kiedys emocjonowalem ze nie ma sluzby. Jest ochrona zdrowia.

Co za roznica jak jest taki sam syf.
Dalej lekarze sanitariusze i piguly pracuja ktore w latach 80 chlaly na umor.

Popytaj kolegow na stacji. Ci powyzej 50 spokojnie pamietaja czasy jak na wizyte jechal najtrzezwiejszy
  • Odpowiedz
@insystem: i co to zmienia w świetle tego co napisałam? Jest przez to mniej #!$%@?? W potocznym języku nadal używa się stwierdzenia „służba zdrowia”, zarówno w rozmowach miedzy sobą, jak i w mediach i oficjalnych wypowiedziach.
  • Odpowiedz
Widzę, że niektórych z komentarzy powyżej przerasta zmiana koła i tylko Assistance XD Wioząc pacjenta chyba szybciej jest zmienić samemu koło - 10min niż czekać na Assistance 2 godziny.
  • Odpowiedz
  • 10
@maxtrosoft tu nie o to chodzi, że ich przerasta tylko jak coś mu się stanie przy tej wymianie to #!$%@? dostanie nie rentę. W pracy robisz tyle ile Ci wolno I nic więcej, bo nadgorliwość się mści.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@C_H_M_I_E_L_U: do obowiazkow kierowcy jak nazwa wskazuje nie nalezy wymiana kola tylko prowadzenie pojazdu.

@SanchezYZF: @wonsz_smieszek: co za #!$%@? teoretyczny kraj. Najwazniejszy zawod w kraju a kierowca musi zmienisc kolo w srodku nocy, bo #!$%@? urzedasy nie potrafia korzystac z sewisow opon 24. Musisz sobie sam zmienic kolo zeby moc ratowac ludzi za 2,5k zlotych? XD #!$%@? dupa i kamieni kupa. Sto lat za murzynami.
  • Odpowiedz