Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jak coś mu się stanie przy tej wymianie to #!$%@? dostanie nie rentę


@Tapirro: Chyba się zapędzasz jak szukasz powodów do kalectwa przy wymianie koła w busie xDD chyba dzisiejsze społeczeństwo jest na tym poziomie rozwoju, co jednostki upośledzone jedno pokolenie temu.
Poza tym kierowca karetki to nie jest kierowca samochodu osobowego, jak ci się to w ogóle skojarzyło XD


@sing: bo nie ma sprecyzowanego zawodu kierowca karetki w tym katalogu. Może być ewentualnie kierowca samochodu dostawczego, albo ciężarowego, ale wszystkie zawierają czynności obsługowe i naprawy pojazdu, także nie ma co kwiczeć, bo kierowca nie jest tylko od kręcenia kierownicą.
@JudzinStouner ej ale chłopak pracuje/pracował za granicą i ma bloga o swoich podróżach więc chyba wie.
Ogólnie to dla mnie jest to nie do pomyślenia, żeby kierowca coś takiego robił. W prywatnych poważnych firmach podjeżdża mobilny serwis i wystawia fakturę na firmę.
@insystem łatwiej jest zmienić koło niż przełożyć karetkę z całym sprzętem, karetki zapasowe jak najbardziej są


@Wolf999: może i łatwiej, ale powinna być conajmniej jedna zapasową karetka z pełnym wyposażeniem gotowa do wyjazdu i czekająca na awarię pierwszej. Wojewoda do zapasowych pojazdów również zapewnia sprzęt do SWD PRM . A i pojazd nawet zapasowy musi spełniać normy dla tego typu ambulansow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JudzinStouner:

z zachowaniem bhp i ppoz


To teraz wskaz mi co jest wymagane przy wymianie kola odnosnie bhp i gwarantuje Ci, ze nikt ma takich rzeczy na stanie karetki pogotowia. Pomijam juz #!$%@? sie jak swinia przy takiej czynnosci co nijak ma sie do pracy ratownika.

Jako kierowca tira wymienialem raz +- 50kg kolo w trasie, zrobilem to bo mlody itp. Nigdy #!$%@? wiecej. Albo przyjezdza serwis albo stoimy i czekamy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kolejny co widział "zachód" na pocztówkach.


@JudzinStouner: taka prawda. Bardzo dobrze reprezentujesz ten 'ograniczony' poziom Polaka, ktory nie ma pojecia jak lekko wyglada zycie i stosunek pracownik-praca na zachodzie. Moj ojciec tez 'nie zmienia opon bo so dobre i jeszcze dadza rade. Tysiac zlotych na opony, kto to slyszal'
@peszmerd: ten cytat to nie ze mnie, ale jeżeli przerasta cię zmiana koła w dostawczaku, to nie nazywaj się kierowcą xD Sam w ciężarówce zmieniałem koła nie raz i nie dwa. Na bliźniaku, czy z przodu, czy w naczepie, bo dla człowieka, który ma ręce i mózgowie w odpowiednim miejscu, to nie jest żadne wyzwanie. Nie obchodzi mnie co na ten temat myślą w UK, bo H&S u nich jest do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: nie z Ciebie, ale do niego odpowiadales.

No i tym sie roznimy, ty #!$%@? a ja wymagam. Akurat angielskie podejscie jest przerysowane w niektorych miejscach, natomiast czy paralizuje prace? XD to zdanie zaczerpniete wprost z polskiego podejscia do wszystkiego. Bezpieczenstwo paralizuje prace.