Wpis z mikrobloga

@leesiuu: nie no, chodzi akurat o moje auto... ale ma 14 lat już, właśnie poszła głowica, automatyczna skrzynia biegów+lpg... zastanawiam sie czy nie zezłomować, bo sprzedać nie sprzedam
  • Odpowiedz
@shaelix92: Pomyśl czy nie lepiej wydać tą kasę na nowe auto. Jest tyle szczegółów które o tym decydują, że nikt nie jest w stanie podjąć za Ciebie decyzji.
Popatrz na obecny stan swojego auta - ile będziesz jeszcze w niego ładował (bo będziesz, nowe auto to to już nie jest) miesięcznie, ile musiałbyś dołożyć do czegoś nowszego.

Teraz sobie to zsumuj i pomyśl, czy może nie lepiej dobrać nawet kredyt
  • Odpowiedz
@leesiuu: no właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tej pory ( od 10 do 14 roku), wydałem na naprawy około 4 tysięcy, także to były waciki, ale teraz ostatnio zrobiłem wachacze za 800zł, i teraz UPG za około 2000.... będzie trzeba jeszcze kolektor od gazu wymienić za 500zł, no i teoretycznie nic więcej, auto warte jakoś 4-5 tysięcy.... CHEVROLET EVANDA 2.0 Automat LPG 170 tysięcy przebiegu...
  • Odpowiedz
170 tysięcy przebiegu...


@shaelix92: tyle to on miał 10 lat temu XD

Jeśli twierdzisz, że wszystko reszta jest w nim zrobione to pakuj się w naprawę i bedziesz miał znów długo sprawne auto. Jeśli masz wątpliwości co do stanu technicznego - pozbywaj sie.
  • Odpowiedz
@leesiuu: nie , autentyczny przebieg , samochód odkupiony od ojca który kupił z salonu w PL nówkę, no właśnie nie wiem, reszta chodzi wporzadku , ale no ciężko ocenić stan techniczny np automatycznej skrzyni biegów (,)
  • Odpowiedz