Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@madox: same here. Co zabawne, w regulaminie w autobusie widnieje coś takiego jak zniżka. Ale w kasie już jej nie ma, to samo u kierowcy. Jak kiedyś o tym wspominałam, to zostałam poinformowana że to stary regulamin. xD janusze biznesu job twoju mać.

@Zoxico: januszexy ci prywatni przewoźnicy. I tak mają drogo, a jeszcze podwyższają. Z resztą mnie ten sam przewoźnik na takiej samej trasie lubił kasować różnie, chyba w
@pablo397 ja kiedyś dostałem bilet 70+ a zapłaciłem za niego normalnie, gdyby nie to że kierowca to ojciec mojej znajomej to #!$%@? go za branie pieniedzy do kieszeni. I w ten sposób państwo straciło 7.20
@struga: to chyba zależy od lenistwa kierowcy :D U mnie jeden kierowca od razu po wyjechaniu z pierwszej stacji ustawiał stację "źródłową" na jakąś dalszą żeby szybciej sprzedawać bilety dzięki czemu te osoby które wsiadły przed tą stacją miały tańsze bilety xd
eee.. córka jeździ pociągiem z krakowa do kielc.. jakieś przewozy regionalne czy inne tlk.. osobówka w każdym razie co na każdej stacji się zatrzymuje.. i bilet kraków - kielce jest tańszy niż kraków - wolica (chyba 4 stacje bliżej) .. to jest logika..