Wpis z mikrobloga

Te dwa ostatnie miesiące to lipa, mem dobrze to podsumowuje.
Ale w sumie z ciekawostek to mimo że waga stoi, to centymetrów z paska mi ubyło, gdzie to się podziało to nie wiem.

Od 3 miesięcy chodzę na kurs #taniectowarzyski #taniec i jeśli się ktoś zastanawiał czy warto to warto :)
Nawet jak się nie ma pary i liczy na farta :) A dziewczyny jak reagują na informację o tym że tańczysz () a jak jeszcze coś pokażesz :D
No polecam :)

A jak tam wasze odchudzanie?
Przypominam że na pw prowadzę "grupę wsparcia" jak ktoś chce pogadać, motywować się wzajemnie etc. to służę pomocą :)

============================================================
#plantrzydziestoletni - autorski tag odnośnie mojego odchudzania i nie tylko :)
Zapraszam do obserwowania ()
23.03 - 139.8 kg
01.09 - 119.4 kg
17.09 - 117.2 kg
01.10 - 116,5 kg
01.11 - 113,5 kg
01.12 - 113,2 kg

```````````
Różnica: 26,6 kg

W tym miesiącu nie za bardzo ma sie czym #chwalesie ale cóż, ważne że do przodu :)
#odchudzanie #bekazgrubasow #dieta #chudnijzwykopem
ElCidX - Te dwa ostatnie miesiące to lipa, mem dobrze to podsumowuje. 
Ale w sumie z...

źródło: comment_iPfAZPElso8pJgcIMBUN6mKe9I4cU1tU.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@ElCidX:
Szacunek za odwagę, mało kto przy wadze ~120kg byłby skłonny zapisać się na kurs tańca. Brawo :)

A dziewczyny jak reagują na informację o tym że tańczysz () a jak jeszcze coś pokażesz :D


@ElCidX: O stary, poczekaj jeszcze trochę. Tańczyłem kilka lat towarzyski, z czasem trochę poważniej (nawet 3-4 razy w tygodniu). Od kilku tygodni przeskoczyłem sobie na latino (salsa, bachata, mambo). Wbijam
  • Odpowiedz
@ElCidX: Ja zeby zacząć sie uczyć prowadzić faktycznie to po ponad roku musialem szkołę zmienić.
Jak poszedlem do drugiej i tam zaczęli operować pojeciami: naciąg, nacisk, prowadzenie centrum, jedno wielkie WTF.

Ale moja pierwsza szkola to zenada do kwadratu, jakby nauczyciel z pierwszych klas podstawowki chcial na uczelni wyzszej wykładać.
  • Odpowiedz